9 روند نه چندان معمولی مد مردانه 2021 که باید بدانید

روند مد مردانه 2021

وقتی “روند مد مردانه” را می‌شنوم، به دلایلی، بلافاصله به لباس‌هایی فکر می‌کنم که در دوران دبیرستانم جذاب بودند.

تی شرت های هایپرکالر! شلوار جین نجار! آن جلیقه های چهارخانه آستین دار بدون کلاه برادر وسطی بهبود منزل پوشید!

شاید به این دلیل است که، در بیشتر موارد، ما “مد” را خیلی از نزدیک در SG دنبال نمی کنیم و ترجیح می دهیم به آن متمایل شویم. شخصی سبک.

زیرا شما باید هر چیزی را بپوشید شما ظاهر و احساسی شبیه به یک میلیون دلار داشته باشید.

با این حال، 2021 است نه اکثر سالها و بیش از هر زمان دیگری، ما در حال زندگی در یک تجربه مشترک هستیم که در آن مجموعه ای از روندها می توانند در حقیقت برای یک دسته کامل از مردم اعمال می شود.

بنابراین، بیایید روندهای مد مردانه 2021 را بررسی کنیم که ممکن است امسال با آن برخورد کنید. با عرض پوزش، بازگشت Hypercolor در لیست قرار نگرفت (شاید سال آینده!).

در زیر، فهرست قطعی ترندهای مد مردانه 2021 را برای امتحان کردن بررسی کنید:

1. موهای بلند

موهای بلند روی پسرها

چرا ترند است: اگر من برای هر دوست یا اقوام پسری که در ماه‌های اخیر عکسی از نان مردانه‌شان را برایم پیامک فرستاده‌اند نیکل داشته باشم، خوب… چند نیکل در جیبم می‌چرخد.

چه از رفتن به آرایشگاه یا آرایشگاه برای آرایش کردن احساس امنیت نمی کنید، یا به سادگی از قفل کردن به عنوان فرصتی برای تحقق فانتزی مخفی خود در رشد موهای خود استفاده می کنید، اکنون زمان شماست تا آن طول های راپونزل را کشف کنید!

آیا این روند 2021 را امتحان می کنید؟ از لوازم جانبی نترسید.

هدبند، باندانا و حتی اسکرانچی‌ها همگی برای موهای بلند پسرها هستند. سلام، اگر جیسون موموآ می تواند این کار را انجام دهد، شما نیز می توانید.

فقط مطمئن شوید که روال مراقبت از موی شما مطابق با طول موهایتان باشد.

بیشتر ببینید: راهنمای SG برای موهای بلند در مردان

حتی اگر روی صندلی آنها نمی‌نشینید، با متخصص موهای خود تماس بگیرید تا ببینید آیا باید محصولاتی را که برای شستن و حالت دادن به موهای خود استفاده می‌کنید تنظیم کنید.

خرید روند:

2. تناسب آرام

چرا ترند است: کاملا واضح است، درست است؟ همه ما بیشتر در خانه می مانیم، جایی که راحتی پادشاه است. به‌عنوان کسی که مانند قبل از شیوع کووید، شلوار خود را نمی‌پوشاند، من همه طرفدار این روند هستم.

برای پسرها، حرکت به سمت تناسب‌های آرام در طرح‌های جدید شلوار و شلوار ظاهر می‌شود. این روزها، پلیسه، کمر بند کشی، و پارچه کششی تر از همیشه پیدا خواهید کرد.

با این حال، این روند را با این اجازه اشتباه نگیرید که انگار 24/7 لباس خواب پوشیده اید. این تناسب ها به این منظور است که شلخته به نظر برسند، نه شلخته.

خرید روند:

3. جواهرات روزمره

جیک جیلنهال با گردنبند زنجیری
عکس: PopSugar (قبل از کووید!)

چرا ترند است: مانند موهای بلند، میل به دزدکی جواهرآلات روزمره در کارنامه شخصی به نظر می رسد … اکنون لحظه شماست.

شاید انگشتر امضا باشد. یا یک زنجیر نه چندان ظریف دور گردنتان. حتی یک دکمه کوچک روی تی شرت شما باعث می شود که شما به آن علاقه دارید.

من به اندازه کافی مرد و زن را دیده ام که با حلقه ازدواج جدید کمانچه می کنند تا بدانم ممکن است در ابتدا کاملاً طبیعی نباشد، اما هر روز به پوشیدن این اکسسوری اضافه عادت خواهید کرد. به خصوص اگر شما فقط … هرگز آن را در نمی آورید؟!

4. لایه بالایی جدید

چرا ترند است: ببخشید مانتوهای اسپرت شما مدتی دیگر نیمکت نشین می شوید.

لایه رویی جدید WFH هنوز ساختار یافته است، اما بسیار آرام تر است. پیراهن هایی مانند روپوش ضخیم فلانل، یا جلو دکمه های مجلسی محکم.

نحوه پوشیدن آن: با لایه بالایی خود مانند یک ژاکت سبک رفتار کنید. آن را روی هر چیزی که می‌پوشید بیندازید تا ظاهر خود را «تمام» کنید. یا، فقط به این دلیل که شما سرد هستید!

و بله، می توانید یک پیراهن یقه دار را روی پیراهن یقه ای دیگر بپوشید. فقط تنوع در ضخامت، رنگ و الگوهای دو ماده را هدف قرار دهید (به عنوان مثال، از تقابل شطرنجی روی چهارخانه صرفنظر کنید).

خرید روند:

ژاکت پیراهن قابل بسته بندی Faherty Atmosphere
ژاکت پیراهن Faherty Atmosphere، 198 دلار

5. لباس راحتی لوکس

چرا ترند است:

وقتی صحبت از آسترهای نقره ای می شود، ظهور ورزش به عنوان یک کمد لباس رسمی مردانه امری بسیار خوب است.

این چیزی شبیه به زمانی است که USDA هرم غذایی را به نفع یک بشقاب شام کنار زد.

مانند روند مد تناسب آرام که قبلا ذکر شد، این روند نیز وجود دارد نه برای بهانه آوردن تنبلی یا شلختگی در کمد لباس شما.

درعوض، به دنبال لباس‌های راحتی مانند دویدن و سویشرت‌هایی با مواد باکیفیت و ساختاری باشید.

خرید روند:

شلوار ورزشی افسانه ای فاهرتی، ترندهای مد مردانه 2021
شلوار گرمکن توری مشکی هدر دار فاهرتی، 128 دلار

6. روتین مراقبت از پوست مناسب

سینک حمام

چرا ترند است: ما قبلاً در مورد اهمیت روتین مراقبت از پوست صحبت کرده ایم، اما در سال 2021، هیچ بهانه ای ندارید!

تو میتونی برداری حداقل چند دقیقه ای را که هر روز صبح در راه رفتن به مدرسه یا محل کار در صف استارباکس سپری می کردید، صرف می کردید و در عوض آن زمان را به مراقبت از پوست خود اختصاص می دادید.

به راهنمای ما برای مراقبت از پوست خود در 20 سالگی، 30 سالگی، 40 سالگی و البته راهنمای آرایش مردانه ما برای 50 سالگی و بعد از آن نگاهی بیندازید تا خلاصه ای از نیازهای منحصر به فرد شما را برطرف کند.

7. شرپا همه چیز

چرا ترند است: وقتی نوبت به ترندهای مد مردان در سال 2021 می رسد، لازم نیست مثل یک گوسفند از تک تک مدها پیروی کنید، اما باید لباس پوشیدن را در نظر بگیرید

خرید روند:

8. لباس زیر ارتقا یافته

چرا ترند است: خوب، خوب، این واقعاً یک روند نیست، اما اگر به دنبال بهانه ای برای جایگزینی هر جفت جوراب، لباس زیر و پیراهن زیری که به طور فزاینده ای پاره می شود، می گردید، این است.

به راهنمایی نیاز دارید که چه چیزی را بخریم و چه چیزی بخریم؟ راهنمای #SGApproved در مورد ارتقاء لباس زیر خود در سال 2021 را بررسی کنید.

9. پارچه های فنی برای همیشه ورزشگاه را ترک می کنند

چرا ترند است: تصاحب پارچه های فناوری ادامه دارد!

از آنجایی که کمد لباس شما در حال تبدیل شدن به یک چرخش بالقوه دائمی برای گاه به گاه است، نترسید که به مواد فنی و عملکردی در محتویات کمد خود متمایل شوید.

خرید روند:

***

این ویژگی را دوست دارید؟ برای لایک بیشتر SG را در اینستاگرام دنبال کنید.

و برای حمایت از برندهایی مانند Faherty که از ما حمایت می کنند، سپاسگزاریم!

چوب لباسی

در مورد پیش بینی های سبک سال گذشته کنجکاو هستید؟ ویژگی ما را در مورد روندهای مد مردانه 2020 که گفتیم آقایان باید بدانند بررسی کنید.