7 کلید برای پایبندی به عادات جدید – دوست دختر سبک

در آغاز این سال، Rogaine® من، برادرم و خواهرم را به چالش کشید تا عادت‌های جدیدی ایجاد کنیم که ما را از ویژگی‌های خانوادگی که چندان به آن علاقه‌مند نبودیم، جلوتر ببرد. اگر سه قسمت اول این مجموعه را از دست دادید، آنها را اینجا، اینجا و اینجا ببینید. در پایان سال، می‌خواستیم آنچه را که در مورد پایبندی به عادت‌های جدیدی که شکل داده‌ایم یاد گرفته‌ایم به اشتراک بگذاریم.

چالش پذیرفته شد

برای خواهرم، این به معنای افزایش تمرینات هفتگی بود که او و پدرم هر دو احساس تناسب اندام و سالم ماندن را مهم می دانند. برای من، اتخاذ یک تمرین مدیتیشن برای دفع مضطرب بود: «آیا همه اوقات خوبی را سپری می‌کنند؟» حس هایی که از مامانم گرفتم

برای برادرم، این به این معنا بود که یک‌بار برای همیشه دو بار در روز رژیم فوم روگین را برای مبارزه با موهای نازک که از شاخه‌های بدشانس در شجره خانواده به ارث برده بود، انجام می‌دادم. او استفاده از روگین را در اولین نشانه های نازک شدن مو شروع کرده بود، اما همیشه در مورد پایبندی به یک روال ثابت نبود.

خوب، ما چطور کار کردیم؟ خیلی خوب، در واقع! ویدیو را تماشا کنید تا یاد بگیرید چگونه یاد گرفتیم به عادت های جدید خود پایبند باشیم.

نکات SG را در مورد پایبندی به عادات جدید بررسی کنید:

پایبند بودن به عادات جدید

برای آن برنامه ریزی کنید

برای خواهرم این خیلی مهم بود. آنها می گویند “وقتی در برنامه ریزی شکست می خورید، برای شکست برنامه ریزی می کنید.” با نوشتن عادت جدیدی که می‌خواهید در تقویم یا برنامه‌ریزی خود شکل دهید، آن عادت یا عمل را واقعی‌تر می‌کنید و به احتمال زیاد در واقع – می‌دانید، آن را انجام دهید.

عادات جدید را به آیین های موجود گره بزنید

یک عادت جدید را با انجام آن همزمان با انجام یک عادت دیگر از قبل ایجاد شده آغاز کنید. برای برادرم، این به معنای استفاده از Rogaine هنگام مسواک زدن در صبح و دوباره در شب بود. برای من، گوش دادن به یک برنامه مدیتیشن 10 دقیقه ای پس از خاموش کردن چراغ ها برای رفتن به رختخواب بود.

موفقیت را تجسم کنید

ذهن ما چیزهای دیوانه وار قدرتمندی است. اگر بتوانید خود را در حال رویگردانی از عادات بد و اتخاذ عادات جدید تجسم کنید، به احتمال زیاد عادت جدید IRL را اجرا و اتخاذ خواهید کرد.

عواقب آن را در نظر بگیرید

بله، مهم است که به خوبی از اتخاذ یک عادت جدید سالم یا مثبت فکر کنید. همچنین مهم است که به این فکر کنید که اگر تغییری ایجاد نکنید چه اتفاقی می افتد. از این احساس به عنوان انگیزه برای حرکت استفاده کنید.

وسوسه را حذف کنید

اگر عادت جدید شما شامل کنار گذاشتن عادات بد مصرف است – چه این به معنای روسری کردن بیش از حد فلامین هات چیتوز باشد یا خوردن بیش از حد بیک آف بزرگ بریتانیایی، به رفع این وسوسه ها کمک می کند. غذاهای ناسالم را در انبار نگهداری نکنید. اشتراک Netflix خود را لغو کنید (حداقل برای یک یا دو ماه). حفظ اراده به اندازه کافی سخت است، آن را سخت تر نکنید.

“چرا” خود را به خاطر بسپارید

سیگار را ترک کنید تا سالم باشید؟ به این فکر کنید که در خط پایان ماراتنی که به تازگی دویده اید، یا صرف یک وعده غذایی کامل با طرف مقابلتان بدون نیاز به بیرون رفتن برای سیگار، چقدر احساس خوبی خواهید داشت.

تصدیق کنید که می خواهید خراب کنید

اگر انتظار کمال دارید، ناامید خواهید شد. تمام تلاش خود را بکنید و در عین حال به خود بگویید که احتمالاً در طول مسیر دچار عقب‌نشینی خواهید شد.

به من بگو:

یکی از عادت های خوبی که امسال ایجاد کردید چیست؟

با مشارکت Rogaine. مثل همیشه، برای حمایت از مارک هایی که Style Girlfriend را ممکن می کنند، سپاسگزاریم!