5 مدل کلاه بیسبال برای هر پسر

جدا از ساعت، لوازم جانبی کمی وجود دارد که مردان بیشتر از کلاه به آنها علاقه دارند.

به طور مشخص؟

بهترین کلاه های بیسبال برای مردان.

یکی از دنبال کنندگان SG یک بار به ما گفت: “شما یا کلاه دار هستید یا نیستید.”

در حالی که این ممکن است درست باشد – خیلی ساده نیست. یک نظرسنجی سریع از چند نفر از اعضای SG Trust Trust (بخوانید: دوستان پسر ما) نشان داد که برای مردانی که به ظاهر خوب فکر می کنند، یک کلاه به خوبی انتخاب شده می تواند راه درازی را ارائه دهد.

برای برخی، این یک امضای شخصی و برنامه آخر هفته است. برای دیگران، مدل‌های کلاه بیسبال روشی آسان برای قرار دادن یک لمس نهایی معمولی در ظاهری با هم هستند.

و سپس کسانی هستند که احساس می کنند کلاه بیسبال است فقط برای اینکه هنگام رانندگی با پنجره های پایین و سانروف باز، موهای خود را از چشمان خود دور نگه دارید.

به اندازه کافی منصفانه!

عملی بودن، شخصیت، نقاط طاس… نکته اینجاست: میلیون‌ها دلیل وجود دارد که ما مردانی را دوست داریم و کاملاً از آن‌ها حمایت می‌کنیم که با روحیه و اعتماد به نفس کلاه بیسبال را تکان می‌دهند.

وقتی نوبت به انتخاب می رسد شما سبک کلاه، همه چیز از وفاداری تیم گرفته تا میراث ساحلی می تواند وارد بازی شود. انواع مختلفی از کلاه برای مردان وجود دارد و آشنایی با انواع کلاه های بیسبال نیز بسیار مهم است تا بتوانید بفهمید که کدام یک برای شما مناسب تر است.

به دنبال نکاتی در مورد نحوه پوشیدن کلاه بیسبال و چند گزینه برای خرید باشید

آنچه در این مقاله خواهید یافت:

بهترین کلاه بیسبال برای پسران

شماره 1 کلاهک نصب شده

کلاهک نصب شده چیست؟

کلاه نصب شده کلاه لبه دار است که اصلاً در پشت آن بسته نمی شود.

رای SG: در SG HQ، ما این طرز فکر را داریم که کلاه‌های نصب‌شده همه چیز در مورد نمایش است عشق. برای یک تیم، برای یک شهر، حتی برای یک برند محبوب.

به همین دلیل است که نسخه‌های مورد علاقه ما – و آنهایی که به شدت مورد تایید اعتماد فکری مد در کلان قرار گرفته‌اند – شهرها، تیم‌ها یا حتی یک برند (مثلاً مانند نایک) هستند.

این tl;dr? فقط یک کلاهک نصب شده از قفسه انتخاب نکنید زیرا رنگ آن را دوست دارید! این عجیب خواهد بود. در عوض، وفاداری خود را انتخاب کنید و اندازه آن را درست انتخاب کنید (کلاه های بزرگ هستند نه یک چیز).

یادداشت دیگر؟ برچسب ها را بردارید!

ما در گذشته پچ پچ های زیادی در مورد این موضوع دیده ایم، و قطعاً اتفاق نظر وجود دارد، آنها را پوست کند.

خرید کلاه های نصب شده:


شماره 2 “کلاه بابا”

کلاه بابا چیست؟

ساختار کلاه های پدر کمی کمتر از کلاهک های نصب شده است و دارای یک بسته قابل تنظیم (اغلب فلزی یا چرمی) در پشت است.

آنها معمولاً بسیار ساده هستند و اغلب با تصاویر یا شعارهای احمقانه یا کنایه آمیز گلدوزی می شوند تا لوگوی یک تیم ورزشی.

حکم SG: اگر نگران این هستید که در مورد شوخی ظاهری غیرمعمول به نظر برسید، نگران نباشید. در حال حاضر، کلاه پدر در همه جا وجود دارد و استایل آن خیلی جالب و راحت است که نمی توان از آن گذشت.

همچنین برای مردانی که می‌خواهند کلاه خود را تکان دهند، اما نمی‌خواهند یک تیم ورزشی را روی لباس‌های سر خود تکرار کنند، عالی است. ما همچنین کلاه های پدر را در میان بهترین کلاه های بیسبال برای سرهای کوچک قرار می دهیم زیرا برای تقلید از شکل سر شما طراحی شده اند. نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد، و شما به راحتی می توانید آنها را به تناسب خود تنظیم کنید، بدون اینکه زیبایی یا شکل کلی را تغییر دهید.

بهترین انتخاب شما: شما ممکن است نسخه پولو رالف لورن (یادتان باشد، با اسب چوگان؟) در اواخر دهه 90 یا اوایل دهه 90 داشتید. از آنجا که همه چیز قدیمی دوباره جدید است، شما میتوانست در سال 2021 با همین سبک پیش بروید.

در غیر این صورت، انتخاب چیزی کمی متفاوت تر را در نظر بگیرید.

خرید کلاه پدر:

شماره 3 کلاه Snapback

کلاه اسنپ بک چیست؟

کلاه snapback کلاهی است که در آن قفل قابل تنظیم در پشت آن از پلاستیک ساخته شده است. می‌توانید با فشردن دکمه‌های یک طرف در سوراخ‌های طرف دیگر، کلاه را بزرگ‌تر یا کوچک‌تر کنید. این ها به همراه کلاه های پدر گزینه های عالی برای کلاه های بیس بال جناغی هستند.

رای SG: اسنپ ​​بک تقریباً در هر «اردوگاه سبکی» که می‌توانید تصور کنید، از لباس‌های خیابانی گرفته تا ورزش‌های ورزشی، آماده‌ساز، هیپستر، کالیفرنیایی جذاب استفاده شده است… می‌توانیم ادامه دهیم.

بهترین انتخاب شما: در یک نکته عملی، کلاه های رنگ تیره با بیشتر هر چیزی جور در می آیند، و به بهترین وجه نشانه های پوشیدن مکرر را پنهان می کنند (عرق روی نوار داخلی، کسی؟).

خرید کلاه اسنپبک:

شماره 4 کلاه 5 پانل

کلاهک 5 پنل چیست؟

کلاه 5 پانل کلاهی است با تاج کم عمق تر و اغلب منقاری صاف. در تصویر بالا می توانید چهار تا از پنج “پانل” را که در نام آن ذکر شده است ببینید – یکی در جلو، دو تا در بالا و یکی در کنار.

رای SG: چیزی که به عنوان یک اسکیت باز در دهه 80 شروع شد، سپس به یک چیز هیپستر بروکلین روی دوچرخه تبدیل شد، اکنون به یک شهروند موج سوار-هیپستر-شهرنشین-هرکس-با-سر- تبدیل شده است.

معنی؟ با لباس مناسب، ما قطعا آن را حفر می کنیم.

با ست کردن آن با شلوار لباس کار و ژاکت مربی، به ریشه های اسکیت باز آن تکیه کنید. یا، چیزهای معمولی را در دویدن و یک هودی نگه دارید.

همچنین احتمالاً این تنها مدل کلاهی است که با طرح یا طرح سراسری جذاب به نظر می رسد.

بهترین انتخاب شما: در بیشتر موارد، هر چیزی که بیش از حد شلوغ یا شلوغ در طراحی باشد احمقانه به نظر می رسد، اما در مورد کلاهک 5 پنل اینطور نیست. بنابراین اگر از طرفداران این سبک هستید، لحظه را غنیمت شمرده و با الگوی جسورانه رفتار کنید.

خرید کلاهک های 5 پنل:

شماره 5 کلاه کامیون دار

کلاه کامیون دار چیست؟

در حالی که کلاه بیسبال معمولی معمولاً از پنبه ساخته می شود، کناره های کلاه کامیون دار مشبک پلاستیکی است در حالی که قسمت جلویی آن از یک فوم سفت ساخته شده است.

یکی دیگر از تفاوت‌های مهم در بحث کلاه بزرگ کامیون‌داران در مقابل کلاه بیسبال این است که کلاه‌های کامیون‌داران نیز به طور کلی بلندتر از اکثر کلاه‌های بیسبال هستند.

رای SG: من صادقانه خواهم گفت. ما وسوسه شدیم که در این مورد با یک “نه” سخت و سریع برویم.

کلاه کامیون دار، فلاش بک های ترسناکی را به روزهای اد هاردی در دهه 2000 ترسیم می کند، و حقیقت این است که هیچ تن جذابیت سبک برای این نوع کلاه.

با این حال! پانل های مشبک میکند اجازه می دهد برای تنفس و تناسب خنک تر. یعنی در تنظیمات خاصی (کمپینگ! در یک قایق!)، به راننده کامیون یک پاس می دهیم.

بهترین انتخاب شما: بیایید فقط بگوییم … در مورد کلاه کامیون داران با احتیاط ادامه دهید و این مناسبت را در ذهن داشته باشید.

خرید کلاه کامیون داران:

مهم نیست که چه نوع کلاهی را تکان می دهید – به هر حال این یک ترجیح شخصی است – چند دستورالعمل وجود دارد که باید دنبال کنید.

نماد تی شرت

نحوه پوشیدن مدل های کلاه بیسبال با احتیاط:

قوانین پوشیدن کلاه بیسبال در حال تغییر است. البته قبلاً کلاه‌ها برای آخر هفته‌ها، کارها و بازی‌های با توپ بود.

توصیه ما قبلا این بود: در جایی که تی شرت نمی پوشید کلاه نگذارید.

اما این دیگر درست نیست!

اگر مردان از جانشینی چیزی به ما یاد داده اند، این است که با خانواده وارد تجارت نشویم. اگر دو چیز به ما یاد داده باشند؟ این است که پوشیدن کلاه بیسبال با سبک جدی کاملاً امکان پذیر است.

وقتی نوبت به پوشیدن لباس با تیم‌های ورزشی، مارک‌ها و آرم‌ها می‌رسد… هر چیزی ظریف و/یا مبهم بهترین است به رنگ‌های تیمی که مدت‌ها بازنشسته شده‌اند و نام‌های تجاری قدیمی فکر کنید. این غیر منطقی است اما شیک ترین کلاه های بیسبال برای پسران در واقع کلاسیک ترین کلاه ها هستند.

آن را تمیز نگه دارید—خانم ها به ندرت سراغ «مرد کلاه گنده» می روند.

مهمترین؟ به مدل های کلاه بیسبالی که برای پوشیدن انتخاب می کنید افتخار کنید. در مورد چیزی که فکر می کنید ممکن است یک کلاه بیسبال “باحال” باشد خیلی استرس نداشته باشید و به جای آن روی کلاهی تمرکز کنید که برای سبک روزمره شما مناسب است. و به یاد داشته باشید، یک کلاه شما را پنهان نمی کند.

برعکس، این نشانگر بزرگی از استایل شخصی شماست، پس آن را در آغوش بگیرید و با اعتماد به نفس آن را بپوشید!

مدل مردانه، کلاه بیسبال، کلاه، کمد لباس تابستانی

خوب بپوش: با کنار هم قرار دادن شورت های گلدار با کلاه بیسبال کاملا آمریکایی خشن تر، در لباس خود خلاقیت به خرج دهید.

هنلی کتانی یک راه عالی برای تغییر روال معمول پیراهن شما است، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است کاملا نازک باشد و یک تی شرت سفید را زیر آن بیاندازد. ظاهر را با لغزش روی آرام‌ترین لوفرها با ویژگی اسپدریل کامل کنید.

آخرین کلمه در مورد مدل های کلاه بیسبال…

کلاه بیسبال یکی از بهترین راه ها برای یک پسر است تا فوراً چیزی از شخصیت خود را نشان دهد.

خانم‌ها گزینه‌های زیادی برای ابراز وجود دارند – دامن، لباس، لباس‌های عجیب و غریب که نمی‌توانید بفهمید که شلوارک هستند، یا مانند… روسری، یا چیز دیگری… جواهرات و اکسسوری‌ها را روی هم بچسبانید، و ما خانم‌ها درباره آن‌ها داریم. یک تریلیون و دو راه برای اینکه لباس او بگوید: “من این هستم.”

پسرها – خوشبختانه یا متأسفانه، بسته به میزان لذت بردن شما از حفاری در کمد هر روز صبح – گزینه های بسیار کمتری برای انتقال شخصیت از طریق لباس هایشان دارند.

بنابراین لوازم جانبی نقش بیشتری دارند.

یک کلاه بیسبال که به خوبی انتخاب شده است، چیزهای زیادی در مورد یک پسر می گوید. وفاداری های انتخابی یا موروثی شما می تواند به اندازه شام ​​های یکشنبه در خاله بزرگتان ملیندا بخشی از تربیت شما باشد. شاید بیشتر.

این به این معنی است که وقتی یک پسر با کلاه بیسبال در حال تبلیغ محبوب خود است [insert team name here]، بیانگر تکه ای از خودش است به همان صورتی که یک زن ممکن است حلقه ازدواج مادربزرگش را روی یک زنجیر دور گردنش ببندد.

بنابراین چه چیزی یک کلاه بیسبال عالی را می سازد؟ برای شروع، مدت زمان مالکیت. طولانی تر بهتر است!

در مورد آن فکر کنید، کلاه مورد علاقه شما همان کلاهی است که برای همیشه دارید. دوم، شخصیت. لبه کلاه بیسبال عالی کاملاً خم شده است. بدون حلقه‌های عرق (مشاهده)، اما دارای بریدگی و محو شدن پس از سال‌ها استفاده – این علائم نشان می‌دهند که کلاه شما در طول زندگی شما را دیده است. و این داستانی است که ما می خواهیم درباره آن بیشتر بدانیم.

***

برای ارتقای سبک خود آماده اید؟

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

اگر مشتاق سرمایه‌گذاری در برخی از کالاهای جدید هستید، اما از فکر خرید برای آن‌ها می‌ترسید… فروشگاه Team SG را برای شما در نظر بگیرید! ما آشکارا مغرضانه هستیم، اما قسم می‌خوریم که واقعا عالی است!

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. ما می توانیم توجه و مراقبت شخصی را به شما قول بدهیم که باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه از مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید! اگر برای ارتقای سبکی که به طور جدی کمد و اعتماد به نفس شما را بهبود می‌بخشد آماده‌اید، با ما تماس بگیرید.

***