5 متنوع ترین کت پاییزی مردانه

یک ضرب‌المثل قدیمی در لباس‌های مردانه وجود دارد که می‌گوید «پاییز» اساساً سه روز طول می‌کشد، لحظه‌ای زودگذر از کمال لباس پوشیدن بین روزهای سگی تابستان و سرمای تلخ زمستان. یک نوع چشم انداز تیره، نه؟

خبر خوب! ساکن شما، دختران بسیار آنلاین که به پسرها کمک می کنند بهتر لباس بپوشند (و به طور خاص امروز، من) کاملا التماس به تفاوت.

پچ پچ توئیتر و فرهنگ میم می تواند سرگرم کننده باشد، اما اجازه ندهید که افراد باهوش و باهوش را دیکته کنند (به طور خاص، شما) در واقع خرید کنید و لباس بپوشید.

زیرا من به شما اجازه می‌دهم تا یک راز کوچک را در میان بگذارید: ژاکت مناسب می‌تواند یک ترفند جادویی در کمد شما انجام دهد، کمد لباس تابستانی شما را تا ماه‌های خنک‌تر گسترش دهد و نیاز به چیزی حجیم را کمی طولانی‌تر از بین ببرد.

برای این منظور، SG HQ با دوستان ما در هاکبری همکاری کرد تا پنج ژاکت پاییزی زیبا و فوق العاده کاربردی را معرفی کند تا اکنون آن را بخرید. کت هایی که می توانید سه تا بپوشید ماه ها خارج از سال، نه فقط سه روز.

در زیر، 5 ژاکت پاییزی پرکاربرد را برای مردان در این فصل ببینید:

استایل مردانه رنگ های خاک بری هاکبری
کت چرم قهوه ای مردانه، کت های پاییزی همه کاره برای مردان

بیایید کارها را با یک نوسان بزرگ شروع کنیم. من می دانم که کت های چرمی می توانند قطبی شوند. می‌توانید در یک چشم به هم زدن از «سواری دیگر من یک دوکاتی است» به کاسپلی دنی زوکو بروید.

به همین دلیل من از کت مشکی موتورسیکلت (که مسلماً نمادین است) صرف نظر می کنم و به آرامی شما را به سمت چیزی که کشیدن آن آسان تر است سوق می دهم: یک ژاکت چرمی قهوه ای به شکل آرام و کمی جعبه ای.

هاکبری دو مثال دارد که من به شدت به آنها وسواس دارم، هر دو از شات.

اول، این کاپشن نابوک مکانیک ساده‌تر است که بافتی مات‌تر از آنچه از چرم سنتی می‌بینید دارد.

برای من، شکل جعبه‌ای، جیب‌های اریب و آستر مجلسی نرم، انرژی «مخفیانه یک میلیونر با خانه آخر هفته در سانتا باربارا» را ایجاد می‌کند.

مربوط: تمام موارد دلخواه پاییز Team SG را برای بچه ها بخرید

برای بچه های من که برای چیزی کمی بیشتر آماده هستند، این ژاکت دامداری با یقه پشم گوسفند قابل جدا شدن است. آی تی!

این ژاکت کره ای، مایل به قهوه ای و کاملاً در حال حاضر یک خرید سرمایه گذاری پاییزی ارزشمند است. من می‌توانم شما را در آن ببینم، با شلوار جین مشکی، یک ژاکت ترمه سبز جنگلی – شاید یک کتانی چرمی سفید – در راه رفتن به یک مهمانی شام در محل دوستتان.

یا شاید تمام راه را به داخل خم کنید، با چکمه های توری جیر و فلانل نرم… فقط اگر ناگهان هوس خرید یک وانت قدیمی دهه 70 و نقل مکان به مونتانا کردید، مرا سرزنش نکنید.

ژاکت کامیون دار واکس دار فلینت و تیندر به رنگ مشکی

این به من دست مزرعه پیچیده ای می دهد! اکنون، شاید من زمان زیادی را در کوهستان غرب سپری کرده ام (شوخی، چنین چیزی وجود ندارد!)، اما من کاملاً دوست دارم یلوستوننمای مجاور که به راحتی برای شهر قابل انطباق است.

همچنین ببینید: آن قسمت از جانشینی وقتی خانواده به نیومکزیکو می روند.

جدا از ارجاعات تلویزیونی، یک کت آماده برای آب و هوا به چند دلیل به عنوان یکی از همه کاره ترین کت های پاییزی برای مردان بررسی می شود.

اولاً، روکش اپیلاسیون شده یک ارتقاء کلاچ از کامیون کش استاندارد جین شما است، زیرا یک بارندگی ناگهانی روز شما یا لباس شما را خراب نمی کند.

دوم، آستر فلانل پتویی (حتی در آستین ها!) در روزهای سردتر به گرما و راحتی می افزاید.

در نهایت، شکل کوتاه‌تر و غیررسمی‌تر با شلوار جین، تی شرت سفید و چکمه‌ها به همان اندازه که با جین، کفش‌های ورزشی و ژاکت یقه‌دار ظاهر می‌شود، عالی به نظر می‌رسد.

ژاکت پشمی Howler Brothers

جایی در ماتریس شخصیت طناز بین طبیعت بوی و برادر مالی این ژاکت پشمی بسیار خوب و دنج زندگی می کند.

رنگ‌های خاموش و برش باریک به این معنی است که آن را با ژاکتی که منحصراً برای پیاده‌روی در نظر گرفته شده است اشتباه نمی‌گیریم، و وقتی نام بازی تطبیق‌پذیری است، چیز خوبی است.

بله، شما در این زیپ‌آپ راحت کمپینگ می‌کنید. بله، شما دارید سگ را در یک صبح یک‌شنبه آرام پیاده‌روی می‌کنید.

اما می دانید که چه کار می کنید؟

ملاقات با زنی که می‌خواهید برای یک پیک نیک غروب آفتاب را تحت تأثیر قرار دهید. یا در اواسط هفته ظاهری نادر در محل کار ترکیبی خود داشته باشید. این ژاکت پشمی با طراحی متفکرانه یک پله بالاتر از حد معمول در تمام روش های درست است.

کاپشن پیراهن لحافی فلینت و تیندر

گوش کن، من اولین کسی خواهم بود که اعتراف می کنم که اساساً هرگز اینطور نیستم نه پیشبرد دستور کار yeehaw من عاشق کیسی ماسگریوز هستم، من صاحب سه جفت چکمه کابویی هستم و کاملاً معتقدم که افراد با پیراهن های دکمه دار روی جلد رمان های عاشقانه قرار دارند.

این نوآوری از گاوچرانی که به راحتی به خیاط ها دسترسی نداشتند، زاده شد، اما من دوست دارم فکر کنم که آنها نیز برای وحشی کردن خانم ها ایجاد شده اند.

به هر حال… ژاکت پیراهن، بسیار همه کاره!

من واقعاً عاشق این استایل جین لحافی از Flint و Tinder هستم زیرا جزئیات وسترن بدون اینکه لباسی خاص داشته باشند، مد هستند.

این یکی از آن لایه‌هایی است که متوجه می‌شوید می‌توانید میلیون‌ها روش را نیز بپوشید.

این به اندازه کافی راحت است که به تنهایی یک پیراهن باشد، اما روی تی شرت یا زیر یک جلیقه پف دار، با شلوار جین، لباس های خاکی یا ژاکت بسیار عالی به نظر می رسد. کفش‌های کتانی، چکمه‌ها، پاپوش‌های Birkenstock Boston… بله بله و بله. گیدی و افزودنی به سبد خرید، دوستان من.

ژاکت جین شلوغ الکس میل

هوبوی آیا من عاشق یک ژاکت سخت و طاقت فرسا هستم، که به عنوان کت کار یا کت کاری نیز شناخته می شود، روی یک مرد؟

پسر عموی کت پیراهنی که کمی شیک‌تر است، راحت‌تر و راحت‌تر است، در حالی که تلگراف می‌کند که شما اهميت دادن.

این که شما یک کمد متفکر هستید که به جزئیات توجه دارد.

میدونی که هستی با آن. بله، همه اینها از یک ژاکت!

بیل کانینگهام، عکاس مشهور استایل خیابانی، ژاکت سنتی از جنس پارچه جناغی آبی را به یک قطعه نمادین تبدیل کرد و این نسخه جین از Alex Mill، تغییری تازه به کلاسیک می‌دهد.

من می توانم آن را با چند لباس خاکی تازه و کمر بلند و یک پیراهن سفید ترد یا با شلوار جین راسته فوق تیره و یک هودی ببینم. اگر آماده هستید از کت جین یا کت معمولی خود ارتقا دهید، این بلیط است

چوب لباسی

برای روزهای تند، باران غم‌انگیز و همه چیز در این میان، اینها کت‌های پاییزی هستند که شما را ناامید نمی‌کنند.

کت هایی که از سپتامبر تا دسامبر شما را به راحتی می بینند.

ژاکت‌هایی که وقتی می‌بینی در کمدت آویزان می‌شوند، تو را وادار می‌کنند، “وای، بله، من دقیقاً لباس درستی برای پوشیدن دارم در حال حاضر.”

پس به جلو بروید، لایه لایه کنید و از بهترین فصل سال برای لباس پوشیدن لذت ببرید. (با عرض پوزش تابستان، ما قوانین را تعیین نمی کنیم!)