5 درس زندگی از گرین بی QB

مربی زندگی آرون راجرز

به عنوان کسی که حواسش به باکس ها، چیف ها یا (مهمتر از همه) تام بردی نیست، در مورد سوپربول روز یکشنبه چیزی برای گفتن ندارم. چیزی که من اهمیت می دهم زیاد در مورد سخنرانی شگفت انگیز آرون راجرز برای پذیرش MVP در مسابقات NFL Honors 2021 است.

درست است، شب قبل از بازی بزرگ در حالی که همه در مورد اینکه چگونه کوارتربک گرین بی پکرز به طور اتفاقی نامزد خود را اعلام کرد، صحبت می‌کردند، من بیشتر به صحبت‌های او در سخنان پایانی خود معطل شدم.

با پایان کار راجرز، او چند فراخوان برای اقدام به بینندگان ارسال کرد. آنها کاملاً هیپی-دیپی بودند، و واضح است که من آنها را دوست داشتم.

اما موضوع اینجاست: واقعا توصیه خوبی بود برای همه ما، نه فقط هیپی ها! من نمی خواستم آن را در این تصادفی گم کند، بنابراین شما حکمت QB را در زیر پیدا خواهید کرد.

در زیر، 5 درس زندگی از آرون راجرز، مدافع گرین بی پکرز:

1. کتاب بخوانید.

آره! کتاب ها عالی هستند! من معمولاً چند عدد روی میز خواب خود دارم، زیرا آنها را از کتابخانه قرض می‌گیرم و شما هرگز نمی‌دانید چه زمانی قرار است وسایل وارد شوند.

چند موردی که اخیراً دوست داشتم عبارتند از: ببخشید که دیر آمدم، نمی خواستم بیایم: سال بله گفتن یک درونگرا. عادت مربیگری: کمتر بگویید، بیشتر بپرسید، و راه هدایت خود را برای همیشه تغییر دهیدو باراک اوباما سرزمین موعود

… آن آخرین یک هدیه بود، اما من قبلاً آن را منتقل کرده ام. کتاب ها برای خواندن هستند؛ قفسه های کتاب برای چوچک ها هستند! پس از پایان کار، آن ها را ارسال کنید.

من شخصاً نمی توانم بدون خواندن حداقل چند صفحه کتاب قبل از خواب بخوابم.

2. مدیتیشن.

باشه آردگ، میبینمت. آیا کسی شما را ARodg صدا می کند؟ آنها باید.

من الان دو سال است که مدیتیشن متعالی را تمرین می‌کنم—زمان می‌گذرد که شما دو بار در روز به مدت بیست دقیقه با افکار خود ساکت بنشینید!— و من کاملاً درگیر هستم.

آیا من در آن “خوب” هستم؟ خوب، مغزم از توییت‌هایی که می‌خواهم در لیست خواربارم پست کنم، به سرعت می‌چرخد تا اینکه آیا در چند میلی ثانیه مادر خوبی خواهم بود.

و این اشکالی ندارد!

برگرداندن خود به لحظه حال ارزش دارد. دوباره و دوباره.

فقط به این فکر کنید که چقدر سخت است که یک برنامه تلویزیونی یا فیلم را روشن کنید و به گوشی خود دست نزنید تا بتوانید در حین تماشا کردن، اینستاگرام را اسکرول کنید، پیامک ارسال کنید و ایمیل خود را چک کنید.

همه ما فقط می‌توانستیم کمی بیشتر تمرین کنیم ساکن بودن.

3. خواسته های قلبی خود را آشکار کنید.

الان داریم حرف میزنیم! به اون هیپی هیپی بده!

چه کاری انجام دهید شما می خواهم؟ آخرین باری که فکر کردی چه زمانی بود که “من چه می خواهم؟” و در آنجا (در سکوت!) فقط به آن فکر می کردم؟

ممکن است انجام این کار به تنهایی دشوارتر باشد. این می تواند به استخدام یک درمانگر، یک مشاور معنوی، یک مربی شغلی یا زندگی، یا صرفاً یک دوست مورد اعتماد کمک کند. گاهی آن آرزوهای قلبی در اعماق دفن می شود!

هنگامی که فهمیدید چه می خواهید، همان افراد می توانند در حین رفتن به آنها کمک کنند.

شاید این در حال پرداخت بدهی کارت اعتباری شما باشد، بنابراین استرس مالی دیگر بر شما معلق نیست. شاید عاشق شدن! یا ایجاد یک تغییر شغلی بزرگ که زمین زیر پای شما را تغییر می دهد.

هر چه هست، هیچ روزی مثل امروز نیست که شروع به تجلی کند!

4. همه چیز را زیر سوال ببرید.

اوه

این یک توصیه جدی برای زندگی است.

من حدس می زنم منظور او چیزهای Q-anon-y نیست. من بیشتر در این زمینه فکر می کنم: “آیا ترفیع در محل کار مرا از مجموعه مهارت های توسعه یافته دور می کند و آیا من این را می خواهم؟”

یا، “آیا واقعاً نیاز دارم که فرزندانم را بر اساس سنت مذهبی که در آن بزرگ شده ام بزرگ کنم؟”

حتی، “آیا واقعا نمی توانم شلوار باری را در بیاورم یا هنوز از روزهای مد مدرسه راهنمایی آسیب دیده ام؟”

من هیچ یک از پاسخ ها را ندارم، اما شما دارید!

5. عشق و مثبت اندیشی را گسترش دهید.

به نظر می رسد این همان کاری است که راجرز با شیلین وودلی انجام می دهد! (اوه، صداهای بوسیدن).

اما به طور جدی، آیا تا به حال به دوستان و خانواده خود فکر می کنید که دوست دارید در کنار آنها باشید؟

ما همیشه به برادر شوهر خواهرم، جاستین، رای می‌دهیم تا زمانی که همه در تعطیلات با هم هستیم، «مورد علاقه» خانواده‌ام باشد (مثلاً بعد از رفتن بچه‌ها به رختخواب و رفتن والدین، اعضای خانواده را رتبه‌بندی و بررسی نمی‌کنید. خانه برای شب؟!).

او مقام اول را به دست می آورد زیرا همیشه با یک آغوش بزرگ و یک خنده بزرگتر آماده است. او فقط یک فرد مثبت است.

من نمی‌خواهم آدم نزولی باشم (اگرچه اعتراف می‌کنم که در سیستم رتبه‌بندی خانواده‌مان مرتباً در حد متوسط ​​رتبه‌بندی می‌کنم)، اما همه ما زاده‌ی طبیعی عشق و اشاعه‌دهنده‌ی مثبت‌اندیشی نیستیم.

بعضی از ما (سرفه، من) همیشه می خواهم بگویم دلیل اینکه چیزی کار نمی کند. یا شایعه پراکنی کنید.

اما ما می توانیم روی آن کار کنیم!

در اینجا یک تمرین وجود دارد: فردی را که می‌شناسید انتخاب کنید که عشق و مثبت‌اندیشی را در هر کجا که می‌روند پخش می‌کند – جاستین شما، اگر بخواهید – و چند عادت او را برای دزدی در هفته مشخص کنید.

شاید این بچه شما باشد که خواهر و برادرش را در هر لحظه تشویق می کند. یا شاید بهترین دوست شما که هر بار که تماس می گیرید به شما می گوید که چقدر خوشحال می شود که از شما صحبت می کند. شاید وقتی شما در فیس تایم برای او داستانی در مورد کار تعریف می کنید، لبخند می زند و سر تکان می دهد و به شما نشان می دهد که نامزد است و به او اهمیت می دهد.

به این فکر کنید که آنها چه کار می کنند، و چگونه آن را انجام می دهند، و سپس … سعی کنید آن را نیز انجام دهید!

آیکون های چت

نوبت شماست! توصیه زندگی شما برای کسب امتیاز MVP چیست؟ آن را با من به اشتراک بگذارید توییتر!