5 ترند پاییزی مردانه که مطمئناً می توانید آنها را کنار بگذارید

در سال 2022 ارباب ما، صحبت در مورد روندهای سبک می تواند دشوار باشد.

به لطف TikTok، یک نگاه ویروسی خواهد شد و به نظر می رسد همه چيز… برای حدود چهار روز قبل از اینکه به مرحله بعدی برویم. یک روز در لاس‌وگاس لباس می‌پوشد و روزی دیگر گوت‌های الکترونیکی هستند که عاشق باغبانی هستند. (اتفاقاً اینها ترندهای کاملاً ساختگی هستند، اما آیا واقعی به نظر نمی رسند؟)

این سرگردانی بی امان اساساً غیرممکن است که با آن همراه شوید، چه رسد به خرید و لباس پوشیدن! بنابراین، شما – مردی با ذوق که به دنبال تازه‌سازی کمد لباس‌هایش از فصلی به فصل دیگر است – چگونه می‌توانید همه چیز را درک کنید؟ چگونه به جای یک پیرو دیگر شبیه یک رهبر سبک به نظر می رسید؟

خیلی خوشحالم که پرسیدی

از آنجایی که در همکاری با دوستانمان در هاکبری، پنج گرایش فعلی در لباس مردانه را بررسی کرده‌ایم که پیش‌بینی می‌کنم بیشتر از دوران خوانندگی دیکسی دآملیو دوام داشته باشند.

با ما همراه باشید، و ما تضمین می‌کنیم که در قرار بعدی خود (یا چیزی مشابه) خرگوش را از کلاه بالا بیرون نخواهید آورد.

حال و هوای غربی

شاید به این دلیل است که من تا چند هفته دیگر به یک مراسم عروسی با کد لباس «کوکتل گاوچران» می روم، اما من به ویژه با احیای غربی که در حال حاضر در لباس های مردانه (و زنانه!) اتفاق می افتد، هماهنگ شده ام. به نظر می رسد تعادلی پر جنب و جوش برای دو سال تحت سلطه ورزش و حالات کاملاً “داخلی” باشد.

بهترین چیز در مورد این روند؟ این مستقیماً سکسی است.

پیراهن هایی که به جای دکمه دارای گیره های مرواریدی هستند؟ چقدر سرگرم کننده است.

چکمه های چرمی که می توانید سوار اسب شوید، حتی اگر در واقع فقط سوار مترو به محل کار خود هستید؟ ممم، ناهموار

کلاه لبه پهن استتسون؟ تا ابد خوش تیپ

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، یک پیراهن جین مانند این نقطه ورود عالی است – آن را با شلوار جین مشکی و چند چکمه چوکا امتحان کنید.

به همین راحتی؟ لباس مورد علاقه خود را در آخر هفته با این ژاکت کامیون دار واکس شده که حال و هوای اصلی «من در اوقات فراغت خود به گاو طناب می زنم» می دهد.

همه چیز آرام-مناسب

ممکن است اخیراً تصویر خاصی از دنیل کریگ را در سر صحنه فیلم جدید دیده باشید چاقوها بیرون فیلم سینما.

او که با دستانش در جیب راحت است، شلوار کتانی چین‌دار و گشاد با یک پیراهن دکمه‌دار گشاد می‌پوشد. این بسیار متفاوت از کت و شلوار طراحی شده در یک اینچ از زندگی او از روزهای 007 او است… و ما آن را دوست داریم.

اگرچه این ظاهر جدید و آرام، شلخته یا بزرگ نیست.

کمر شلوار شما همچنان باید به خوبی جا بیفتد و ساق آن نباید دور کفش شما بچرخد.

همین امر در مورد پیراهن نیز صدق می‌کند – یقه باز و آستین‌ها باید در جایی که معمولاً قرار دارند بنشینند، در حالی که بدن سخاوتمندتر است.

اگر این یک قلمرو جدید برای شما به نظر می رسد، نگران نباشید. من چند نکته در مورد چگونگی کارکرد آن در زندگی واقعی، نه فقط در مجموعه فیلم، دارم. اول، در مورد آن به عنوان یک موضوع متعادل کننده نسبت ها فکر کنید.

یک جفت چینی مخروطی، مانند این الکس میل، با سه راهی مناسب‌تر و کفش‌های کتانی سفید عالی به نظر می‌رسد.

به همین ترتیب، یک پیراهن باکستر یا بلوزتر (بله، گفتم کبود!) ست کردن با یک شلوار باریک تر یا صاف تر به شما این امکان را می دهد که در این روند بسیار راحت قدم بگذارید.

آماده سازی ریمیکس

مردی با ژاکت در ساحل ایستاده است

نکته خوب در مورد احیای سبک preppy این است که هر چند سال یک بار ظاهر می شود، و این بار فرصتی است که یک مرد بالغ را در این روند قرار دهید.

بعلاوه، اکثر کارشناسان لباس مردانه (شامل SGHQ) موافقند که این نوع از لباس‌های آماده – برای مثال ژاکت‌های بافتنی کابلی، دکمه‌های پارچه‌ای آکسفورد و کفش‌های کتانی – هرگز واقعا از مد خارج شدن

این بار، روند آماده سازی کمتر خفه کننده و رسمی به نظر می رسد. بازیگوش تر و بی احترام تر

به رنگ های روشن و جسورانه فکر کنید، مانند این پیراهن زرد خردلی از Schott، که روی پیراهن راگبی (مثل این) و chinos سبز زیتونی بسیار سرد به نظر می رسد.

یا اینکه چند وانت شطرنجی نمادین (پاسخ ساحل غربی به مدراس) را با یک تی شرت راه راه دریایی و پارچه چینی خاکی ترکیب کنید.

یک بلیزر نیروی دریایی در بالای همه آن؟ شیش.

این یک ترکیب غیرمنتظره مانند این احساس است شاهزاده تازه ملاقات می کند شاهزاده شاه چارلز به تمام روش های درست.

رنگ های خنثی و زمینی

استایل مردانه رنگ های خاک بری هاکبری

بعد، شاید سردترین روند پاییز باشد. توصیه ما برای گنجاندن رنگ‌های خاکی و خنثی بیشتر در کمد لباس‌تان این است که به سادگی ادامه دهید همه در.

نتورال ها دقیقا هستن که وقتی با رنگ‌های روشن‌تر دیگر پوشیده می‌شوند، به ظاهر شما کمک می‌کنند. و آنها در واقع با همه چیز پیش می روند! انتخاب پاییز امسال این است که سایه های قهوه ای، خاکی، بژ و سبز زیتونی را با هم بپوشید.

وقتی نوبت به پوشیدن رنگ های تونال زیاد در کنار هم می رسد، بافت دوست شماست.

برای مثال، یک ژاکت بافتنی خالدار و بلغور جو دوسر را با جین قهوه‌ای رنگ‌شده، چکمه‌های قهوه‌ای با چرم صاف و یک ژاکت برزنتی مومی‌شده به رنگ سبز زیتونی روی آن امتحان کنید.

ترکیبی از رنگ های خشن و صاف، یکدست و کمی متنوع به جای یکنواختی، ظاهر شما را تیز نگه می دارد.

کادوی باحال و راحت

در نهایت، روندی که حول یک پارچه دنج و چندین پارچه می چرخد، زیاد راه هایی که می توانید آن را بپوشید بازگشت کرفس یک روند ملایم است. یک روند راحت

آنقدر راحت پوشیده، آنقدر ظریف، که به سختی می‌دانستید این اتفاق می‌افتد، جز اینکه همیشه می‌توانید صدای خوشایند «سوخت» را بشنوید که می‌آید.

برای کمی تاریخ، این را دریافت کنید. قدمت پارچه کادویی به مصر باستان برمی گردد و پارچه ای به نام فوستین که پس از وارد شدن به اروپا در دوران قرون وسطی محبوبیت بیشتری پیدا کرد و به مخمل و مخمل تبدیل شد.

به امروز فلش کنید و می‌توانید انتخاب کنید-کلاه، پیراهن، ژاکت، شلوار، شورت، کت و شلوار… شما اسمش را بگذارید، می‌توانید آن را در پارچه‌های مخملی پیدا کنید.

در حالی که نمی توانید با یک شلوار کلاسیک 5 جیب اشتباه کنید، اما قطعاتی مانند این ژاکت مزرعه دار با یقه قیچی یا این پیراهن آبی پررنگ پاپاور تازه تر و غیرمنتظره تر به نظر می رسند. مد روز، اگر بخواهید!

اوه، اتفاقا… یادتان هست که چگونه در مورد بافت در بالا صحبت کردم؟ وقتی صحبت از کرفس به میان می‌آید، یک تکه در یک زمان جواب می‌دهد. بنابراین، مگر اینکه کت و شلوار مخملی (خیلی باحال!)، دوبله نکنید.

چوب لباسی

بله، روندها می آیند و می روند. با این حال، اگر کمد خود را با اقلام باکیفیت و مناسب تهیه کنید (دوست خیاط خود را هرگز فراموش نکنید!)، خواهید دید که برای سال‌های آینده آن‌ها را می‌پوشید.

بهترین قسمت؟ حتی ممکن است برخی از این تکه ها و ایده ها را هم اکنون در کمد خود آویزان کرده باشید!

به یاد داشته باشید، می‌توانید آن‌هایی را انتخاب کنید که برای شیوه زندگی‌تان مناسب هستند و با آنچه که دارید، مناسب‌ترند.

افزودنی‌های با کیفیت بالا، مانند برخی از مواردی که از هاکبری برجسته کرده‌ایم، باید شما را از فصلی به فصل دیگر ببرد و حداقل از آخرین روند TikTok بیشتر باشد.