4 روش برای ترکیب و تطبیق ماهرانه رنگ و الگو

آه، رنگ و الگو، دو میانبر برای اینکه وقتی ظاهرتان کمی کسل کننده و خسته کننده شود، لباس هایتان را برجسته کنید. با این حال، برای بسیاری از پسرها، فهمیدن نحوه پوشیدن رنگ‌ها و الگوهای مختلف با هم می‌تواند یک چالش بزرگ باشد.

ما کاملاً آن را دریافت می کنیم – با تمام ترکیبات ممکن، از کجا شروع می کنید؟ آیا این ساده تر نیست که به آن بی طرف های آزمایش شده و واقعی پایبند باشیم؟!

ما مطمئن هستیم که شما در آن حالت‌های خنثی عالی به نظر می‌رسید – چه کسی اینطور نیست؟ – اما اینجا در Style Girlfriend معتقدیم که هرگز آنقدر جوان (یا پیر!) نیستید که بتوانید افق‌های سبک خود را گسترش دهید. فقط به یاد داشته باشید، “بخت و اقبال به شجاعت می بخشد” ثروت به نفع جسوران است.

امروز ما چهار نکته را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند رنگ و الگوی بیشتری را بدون زحمت به استایل خود اضافه کنید. آماده اید ظاهر خود را به سطوح جدیدی ببرید؟ اینجا می رویم…

4 نکته در مورد نحوه پوشیدن رنگ ها و طرح های مختلف با هم:

1. شدت ها را تنظیم کنید

نحوه ترکیب رنگ ها و الگوها

SG می گوید: وقتی صحبت از رنگ ها می شود، دانشجوی سال اول حرکت می کند؟ کت، پیراهن، جوراب و کفش خود را دقیقاً با همان رنگ هماهنگ کنید. برای یک نگاه هماهنگ تر و در عین حال جالب تر، شدت رنگ ها را در هر قطعه کمی تغییر دهید.

به عنوان مثال، یک ژاکت بمب افکن سبز ارتشی تیره را با یک بوت چلسی زیتونی مایل به خاکستری ست کنید. یک ژاکت زرد خردلی را بدون اینکه شبیه نشانه ای برای پیاده روی باشد، با ست کردن آن با ژاکت های چینی برنزه تیره تر، تکان دهید. یا مانند کاری که در اینجا انجام دادیم، با هم ترکیب کنید، یک پیراهن، و چکمه‌هایی که همگی دارای رنگ‌های قرمز و قهوه‌ای هستند.

تنظیم شدت ساده ترین راه برای ترکیب یکپارچه رنگ ها است و به همین دلیل اولین جایی است که توصیه می کنیم شروع کنید!

2. الگوهای خود را مخلوط کنید

نحوه ترکیب الگوها

SG می گوید: این نوک کلاسیک را از مردان کت و شلوار و کراوات بدزدید. مخلوط کردن. شما الگوها به هر حال، یک کراوات راه راه ممکن است وقتی با پیراهن راه راه ست شود گم می شود، اما یک کراوات نقطه ای و یک پیراهن راه راه؟ حالا داریم صحبت می کنیم.

با اطمینان از وجود حداقل یک چیز که الگوهای شما را از هم جدا می کند، چرخش گاه به گاه خود را در این حرکت شرکتی قرار دهید. از ست کردن دو طرح مختلف (مانند ژاکت راه راه روی پیراهن نقطه‌دار)، ترکیب رنگ‌های مختلف (مثل روسری قرمز با ژاکت راه راه خاکستری) یا آزمایش با مقیاس (در این مقاله بعدی) نترسید. !).

3. بازی با مقیاس

نحوه ترکیب الگوهای مردانه

SG می گوید: الگوهای هم اندازه می توانند برای جلب توجه رقابت کنند، بنابراین برای کمک به کنتراست، مقیاس را با هم مخلوط کنید.

با انتخاب یک پیراهن راه راه نازک، به چک چهارخانه ضخیم فضایی برای نفس کشیدن بدهید. چاپ های شلوغ مانند کامو را می توان با یک سویشرت بزرگ رنگی متعادل کرد. ما در پاییز امسال شلوارها، کیف‌ها و روسری‌های طرح‌دار زیادی برای پسران دیده‌ایم، بنابراین حرکت‌های استایل جسورانه خود را فقط به تاپ محدود نکنید!

4. در صورت شک، یک خنثی اضافه کنید

ترکیب خنثی ها با الگوها


SG می گوید: آیا نگران هستید ترکیب رنگ ها یا الگوهای شما خیلی شلوغ باشد؟ ظاهر خود را با یک قطعه رنگی خنثی ثابت کنید. رنگ‌های خنثی (سیاه، سرمه‌ای، سفید، خاکستری، زیتونی و خرمایی/قهوه‌ای) با همه چیز مطابقت دارند، زیرا غلبه نمی‌کنند. (از این رو نام!).

داشتن حداقل یک آیتم با رنگ خنثی ثابت در لباس‌تان، مانند پیراهن، ژاکت یا شلوار، قسمت‌های جسورانه‌تر لباس شما را از هم می‌پاشد و به آن رنگ‌ها و الگوها فضایی می‌دهد تا کار خودشان را انجام دهند. بنابراین، اگر می‌خواهید، مثلاً، یک ژاکت بلوک شده را با یک شلوار چهارخانه کنار هم بچینید، یک کت شتری برنزه بپوشید تا همه چیز درست کار کند.

به ما بگو:

در مقیاس 1-10، چقدر راحت رنگ ها و الگوها را با هم مخلوط می کنید؟