3 کاری که مردان انجام می دهند و زنان دوست دارند

آیا می خواهید برای زنان جذاب تر باشید، بچه ها؟ البته که انجامش میدی! بنابراین امروز ما سه ویژگی را به اشتراک می گذاریم که مرد ایده آل دارد، بنابراین شما می توانید یاد بگیرید که زنان از یک مرد چه می خواهند…

روابط زن مرد، کارهایی که مردان انجام می دهند که زنان دوست دارند

بچه ها، من با شما همسطح خواهم شد. کارهای خاصی وجود دارد که شما مردان انجام می دهید که زنان دوست دارند، اما ما اینطور نیستیم گفتن شما ما آنها را دوست داریم

چرا؟ چه کسی می داند؟ شاید نگران باشیم که اگر آنها را ذکر کنیم، از این که چقدر متوجه تک تک کارهایی که انجام می‌دهید یا انجام نمی‌دهید (و به ما اعتماد می‌کنیم، ما انجام می‌دهیم) عجیب و غریب می‌شوید. شاید فکر می‌کنیم که اگر چیزهای خوب را صدا کنیم، راحت می‌شوید و شروع می‌کنید به افتخارات دوست پسر/شوهر خوبتان استراحت می‌کنید و انجام کارهای خوب را فراموش می‌کنید.

یا شاید – قورت دادن –شاید ما گاهی اوقات شما را بدیهی می دانیم، فقط زمانی که دیگر آن را نداریم متوجه می شویم که چقدر خوب بودیم، مانند یک روز بارانی پس از هفته ها هوای مطبوع یا زمانی که گلودرد استرپتوکوک حتی بلعیدن داروی شما را کاری طاقت فرسا می کند.

به همین دلیل من اینجا هستم.

از اتاق رختکن در SoulCycle، و آن سالن‌هایی که در آن‌ها فقط خشک‌شویی می‌کنند، گزارش می‌دهند. من روی رفتارهایی که خانم ها دوست دارند حبوبات می ریزم. من شما را تشویق می کنم – نه، التماس کردن شما– برای نگه داشتن آنها

پس بزن که بریم.

سه کاری که مردان انجام می دهند که زنان دوست دارند، اما به شما نمی گویند:

1. کارهای کوچکی که همیشه انجام می دهید مهمتر از کارهای بزرگی هستند که به موقع انجام می دهید

یک بار با پسری قرار گذاشتم که وقتی به آپارتمانش می آمدم منتظر من بود نوشیدنی می خورد. به دور از احساس گستاخی (یا ایجاد احساس الکلی مطلق در من)، دوست داشتم که او حتی زمانی که من آنجا نبودم به من فکر می کرد و می خواست در خانه اش احساس راحتی کنم.

احساس راحتی و خوش آمد گویی در محل شما: یک مزیت بزرگ!

چند مقاله اخیر نشان می دهد که سنگینی توقعات باعث می شود که برخی از مردان حتی از وارد شدن به یک رابطه جلوگیری کنند. که بد است. چون به خدا سوگند ما اینقدر نمی خواهیم.

نگاه کنید، آیا هر زنی که در طبقه پایین قرار دارد، می‌خواهد یک دسته گل بزرگ به دفترش فرستاده شود (بنابراین همه آن را ببینند) مثل یک هفته در میان؟ مطمئن. ما فقط از این طریق سیم کشی شده ایم. اما گلها خیلی سریع گران می شوند، و چه کسی می داند، شاید جذابیت یک گلدان مربعی شکل محکم از گل رز سفید (که فقط من؟) در نهایت شروع به محو شدن کند. و کارهایی که مردان انجام می دهند و زنان دوست دارند بر اساس آنچه در حساب بانکی شما وجود دارد نیست.

اما نکته اینجاست: اگر فکر می‌کنید این تنها چیزی است که زنان از آن بیزار می‌شوند، مطمئناً می‌دانم که چرا تعداد بیشتری از مردان جوان از DTR اجتناب می‌کنند. چه فشاری! چه هزینه ای!

پس راحت باش

نگران حرکات بزرگ نباشید و در عوض کارهای کوچک را انجام دهید.

و سپس آن کارهای کوچک را به طور مداوم انجام دهید.

خوشبختانه این می تواند به اندازه ریختن دو انگشت دیگر از آنچه را که خودتان ریخته اید بدون اینکه از شما خواسته شود، ارزان باشد.

من از تیلور در مورد این سوال پرسیدم و او بلافاصله به یاد پسری افتاد که مدتی قبل با او قرار داشت و همیشه…همیشه– در ماشین را برایش باز کن این رفتاری بود که او به‌عنوان یک زن مستقل به طرز شگفت‌انگیزی آسان به آن دست یافت (شاید به این کمک کند که او خارج از شهر زندگی می‌کرد و در واقع یک ماشین داشت، چیزی که ما دختران نیویورکی واقعاً به آن عادت نداریم).

کارهای کوچک انجام دهید. همیشه. سپس آنها را بیشتر انجام دهید.

2. یک اشاره کنید

بسیار خوب، این بیشتر یک Don’t است که من سعی می کنم آن را به یک Do تبدیل کنم. مانند “منفعل تهاجمی نباشید و باعث ناراحتی زن نشوید.”

اخیراً یک جلسه صبحگاهی با یک شریک تجاری بالقوه جدید داشتم و در حالی که هر دو در حال تخلیه فنجان های قهوه خود بودیم، گفتم: “خب، دیدار با شما عالی بود.”

شورت یکشنبه با صدای بیرون
مجبور نیستی بری خونه اما نمیتونی اینجا بمونی…

پاسخ او؟ “اوه، تو مرا بیرون می کنی؟”

او می خندید در حالی که من از درون می چرخیدم و سعی می کردم بفهمم آیا من بی ادب هستم یا او. اسپویلر: او بود. چون در کافی شاپ لابی نشسته بودیم خود دفتر، جایی که ما همین الان نشستیم برای یک ساعت صحبت کردن در صبح یک روز هفته در ساعت 9 صبح.

چیزی که من را ناراحت کرد تلاش منفعلانه-پرخاشگرانه او برای ایجاد احساس بدی در من بود که به خاطر «رد کردن» او … با رفتن به محل کار به جای گذراندن تمام روز روی صندلی های ناراحت کننده با او (حدس می زنم؟!).

به عنوان یک زن در تجارت، من دائماً نگران این هستم که آیا مردی فکر می کند به او بی احترامی کرده ام یا باعث شده او احساس کوچکی کند. به شکلی کاملا واقعی، احساس می‌کنم که باید به مردها رسیدگی کنم تا با من راحت باشند (اما نه خیلی راحت، که یک مکالمه برای زمان دیگری است). من نمی گویم که نباید این کار را انجام دهم – می خواهم مردم در حضور من احساس راحتی کنند. من می خواهم مردم با من کار کنند، بنابراین مطمئناً می خواهم مردم با من احساس راحتی کنند.

پس تعجب آور است که وقتی احساس نمی کنم همان سطح از نگرانی به من بازگردانده می شود. چرا همچین چیزی میگی؟ اگر یک زن – یا واقعاً هر کسی – به شما نشانه‌های کلامی یا غیرکلامی می‌دهد که می‌خواهد به یک تعامل پایان دهد، آن را بپذیرید. با آن نجنگید و به خاطر ابراز وجودش احساس گناه نکنید.

چه قرار ملاقات با Tinder، یک جلسه کاری، یا حتی همسر یا دوست دخترتان که به شما می گوید «امشب نه عزیزم»، به آن احترام بگذارید.

اگر به زنی احساس گناه نکنید، احتمال اینکه فردا “شب” باشد بسیار بیشتر است. او شایسته فضا و زمان خود است و واقعاً نباید از شما درخواست کند.

چرا؟ زیرا این نوع رفتار پویایی قدرت عجیب و غریب (اما خیلی آشنا) را ایجاد می کند، جایی که زنان به دلیل زن بودن در موقعیت بازنده قرار دارند. ما تربیت شده‌ایم (و پرورش یافته‌ایم، و پرورش یافته‌ایم) تا مراقب باشیم، موجوداتی باهوش عاطفی، که مجبور کردن ما به موقعیت خسته‌کننده‌ای که مجبور باشیم بیشتر از احساسات خودمان هماهنگ شویم، آزاردهنده نیست – بی‌ادبانه است.

3. ما را ببینید

آینه گرد بزرگ
چون انگار تو آینه من هستی و به من خیره شده ای (ممنونم جی تی!)

آیا تا به حال با کسی صحبت کرده اید و او با تلفنش صحبت می کند، یا از بالای شانه شما اتاق را اسکن می کند و شما چیزی می گویید، و او می گوید: “اوه، این خیلی خنده دار است” و او این کار را نمی کند. نمی خندید، یا حتی آنقدر خنده دار هم نبود؟ این بدترین حس است، درست است؟

حالا برعکس فکر کنید. آخرین باری که کسی گفت: «حتماً سخت بود، زیرا می‌دانم که پدرت همینطور بود [XYZ] زمانی که بزرگ می شدی.» یا، “شما زیتون دوست ندارید، بنابراین پیش غذا در منو موجود نیست.”

همه ما دوست داریم احساس کنیم دیده می‌شویم.

با مردی قرار گذاشتم که مرا به قدری واضح می دید که از نظر عاطفی فقط با یک پیامک احساس برهنگی می کردم. حتی زمانی که او مسخره می‌کرد – مثلاً با گفتن اینکه دوست دارم همه چیز را درباره خودم بسازم (می‌کنم! این کار را انجام می‌دهم!)، من این کار را دوست داشتم. من احساس کردم بنابراین دیده می شود و بنابراین درک کرد. بله حتی عیب های من.

مثل داخل است آواتار نحوه رابطه جنسی آنها این بود که “من تو را می بینم” و موهایشان را به هم می بافتند. (و لطفاً با توضیح در مورد اینکه چرا این درست نیست سراغ من نیاورید، آواتار-سرها.)

راستش من فقط با فکر کردن به این موضوع داغ و اذیت می شوم. این بسیار سکسی و بسیار رضایت بخش است که احساس کنید توسط شریک زندگی تان دیده می شود، بنابراین تا آنجا که ممکن است، صریح باشید. “تو این گونه هستی و من این را در مورد تو می دانم.” شما حتی به یک “…پس این یا آن” نیاز ندارید. تنها پذیرش شریک زندگی خود به عنوان فردی با تجربیات فردی و سلیقه های منحصر به فرد، یک داروی غرایز جنسی طبیعی است.

البته نکته این است که شما باید صادق باشید. همه را نگیرید بازی او را به خاطر علاقه عجیبش به دین کوک نادیده بگیرید. فقط “تو عاشق دین کوک هستی.” و او همه چیز خواهد بود. “من (و من تو را به خاطر دانستن آن دوست دارم).”

به دنبال غذای آماده هستید؟ بفرمایید:

در نهایت، زندگی با سبک بسیار بیشتر از چیزی است که می پوشید.

وقتی صحبت از کارهایی می شود که مردان انجام می دهند و زنان دوست دارند، خیلی بیشتر از گل رز و شکلات است. امیدواریم در حال حاضر همه نکات بالا را چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای خود رعایت کرده باشید.

اگر نه، به این فکر کنید که واقعاً متفکر بودن برای شما چه معنایی دارد. وجود ندارد یکی در زمان قرار ملاقات و روابط خوب است، اما من فکر می کنم همه ما می توانیم توافق کنیم که ایجاد هماهنگی بیشتر به جای کمتر ایده آل است.

***

یک کار دیگر که مردان انجام می دهند که زنان دوست دارند؟

با اعتماد به نفس لباس بپوش!

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

داشتن کمد لباسی که به شما احساس یک میلیون دلار می‌دهد، در هنگام قرار ملاقات، اعتماد به نفس شما را بسیار افزایش می‌دهد. اگر آماده سرمایه گذاری روی تعدادی لباس جدید برای کمد لباس خود هستید، اما از فکر خرید برای آنها می ترسید… در نظر بگیرید که Team SG برای شما فروشگاه داشته باشد! ما یک برنامه خرید سفارشی برای شما ایجاد خواهیم کرد که متناسب با استایل شخصی، بودجه و تیپ بدنی شما باشد.

برای ارتقای سبکی که به طور جدی کمد و اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد، آماده اید؟ ما را فریاد بزن

***