3 لباس برای همه مهمانی های تعطیلات شما در این فصل – دوست دختر سبک

چیدمان یک لباس تعطیلات برای پسرها می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. چگونه جشن و در عین حال مناسب به نظر می رسید؟ شیک و در عین حال راحت؟

این خبر خوب است. پذیرفتن روح فصل به این معنی نیست که باید یک زنگ سورتمه کمتر از کت و شلوار بابانوئل به نظر برسید.

میخکوب کردن لباس مهمانی تعطیلات تماماً به این است که یک ظاهر مهمانی معمولی را ایجاد کنید و به رنگ های فصل متمایل شوید. (با سلیقه!) و انباشته شدن روی بافت

حتی خبر بهتر؟ Style Girl’s کار سخت ویترین خرید را برای شما انجام داده است!

مهم نیست که چه نوع رویدادهای جشن را در تقویم خود مداد کرده اید، لباس هایی را در اینجا خواهید یافت که برای این مناسبت مناسب هستند.

در اینجا چیزی است که در این راهنمای لباس مهمانی تعطیلات خواهید یافت:

در زیر، ایده های شیک لباس جشن برای پسران در این فصل را بررسی کنید:

برای یک مهمانی غیررسمی تعطیلات چه بپوشیم

لباس مجلسی مردانه برای جشن

کجا آن را بپوشیم: یک رویداد نوشیدنی بعد از کار، تبادل هدیه فیل سفید دوست شما

خرید لباس:

SG می گوید: دلیل اینکه این لباس غیررسمی مهمانی تعطیلات کار می کند این است که جشن است بدون اینکه در مورد آن نفرت انگیز باشد.

شطرنجی بوفالو؟ که فصلی است به عنوان جهنم. اما لنگر انداختن توسط پس‌زمینه‌ای کاملاً مشکی، لباسی خاص و مضمون را ایجاد می‌کند، بدون اینکه احساس کنید مانند یک درخت کریسمس در حال قدم زدن هستید.

خیلی ظریف تر، نه؟ اثر کلی این است پیچیده و در عین حال فصلی.

در یک مهمانی تعطیلات خوش لباس چه بپوشیم

کجا آن را بپوشیم: مهمانی کوکتل که هفته‌ها پیش دعوتنامه کاغذی دریافت کردید

خرید لباس:

SG می گوید: کت و شلوار در رنگی غیرمنتظره، بدون کراوات، همیشه شرط خوبی برای یک مهمانی شیک است.

این لباس در یک خانه زندگی شده شیک به نظر می رسد، “این چیز قدیمی؟” نوعی راه

چکمه‌های جیر چلسی شما را از این احساس می‌کنند که برای کار لباس پوشیده‌اید، در حالی که حلقه مهره‌های زیبا می‌گوید: بعد از مهمانی در محل من.

یک لباس برای جشن در خانه

کجا آن را بپوشیم: کنار آتش با خانواده و دوستان

خرید لباس:

SG می گوید: فرقی نمی‌کند میزبان جشن‌هایی در خانه هستید یا در جشن شرکت می‌کنید، با لباس‌هایتان لباس‌های غیررسمی لوکس را هدف بگیرید.

مطمئناً، شما در حال گذراندن وقت با عزیزانی هستید که ممکن است شما را در جشن های صبح کریسمس دیده باشند، اما این بدان معنا نیست که شما باید شلخته به نظر برسید. سخت برو یا برو من – من –خانه در این فصل تعطیلات!

این ژاکت چوگان بافتنی کمی زیباتر از ژاکت یقه‌ای به نظر می‌رسد، در حالی که ترکیب شلوار جین مخروطی و ژاکت‌های بلند حسی مفرح و خاص دارد.

نکات سبک تعطیلات

  • به قطعات قابل پوشیدن مجدد تکیه کنید. به‌جای لباس‌های یک‌بار در سال، به سراغ لباس‌های پایه‌ای بروید که وقتی با هم جفت می‌شوند جشن به نظر می‌رسند، اما وقتی جدا از هم هستند، شیک به نظر می‌رسند.
  • اگر تعطیلات را در جایی گرم جشن می گیرید، با اضافه کردن لایه های سبک مانند ژاکت های نخی و کت های فلانل ظاهر خود را دنج نگه دارید.
  • مطمئن نیستید که چگونه رنگ های تعطیلات خود را با هم هماهنگ کنید؟ رنگ های همیشه سبز، قرمز، آبی روشن و طلایی را پایین بیاورید.

***

آیا می خواهید بدانید هنگام رفتن به سمت در، روی این لباس ها چه بپوشید؟ مانتوهای مورد علاقه ما برای مردان در زمستان را بررسی کنید.

تصویر ویژگی: گوپ