12 برند مستقل برای حمایت در حال حاضر

گرافیک آقای راجرز

آقای راجرز گفت که وقتی همه چیز ترسناک است، “به دنبال کمک کنندگان باشید.” خبر خوب این است که در میان بحران COVID-19، تعداد زیادی از آنها وجود دارد. بنابراین امروز، ما چند کمکی را که پیدا کرده ایم به اشتراک می گذاریم. آنها برخی از برندهای کوچک و مستقل مورد علاقه Team SG هستند که ما مرتباً شما را تشویق می کنیم در هر صورت خرید کنید.

و در حال حاضر، آنها مشغول بازپرداخت هستند، حتی با وجود نامشخص بودن آینده خود.

بنابراین، اگر در موقعیتی هستید که در حال حاضر مقداری درآمد اختیاری خرج کنید، از یکی از آنها حمایت کنید. (یا همه آنها؟ شاید شما ایلان ماسک هستید که این را می خوانید! خوش به حالت!)

ما به به روز رسانی این لیست ادامه خواهیم داد، بنابراین اگر نکاتی در مورد اینکه چه کسی را اضافه کنید دارید، در توییتر به ما اطلاع دهید.

در زیر، 12 برند کوچک یا مستقل برای پشتیبانی در حال حاضر:

همه پرندگان

کفش دویدن پشمی allbirds

آنها چگونه کمک می کنند: شرکت کفش DTC به ازای هر 5 هزار تکمیل شده توسط اعضای جامعه خود در Strava، 1 دلار به آشپزخانه مرکزی جهانی می دهد.

WCF که توسط سرآشپز خوزه آندرس تأسیس شد، با توزیع ایمن وعده‌های غذایی تازه و بسته‌بندی شده برای جوامعی که تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند، وعده‌های غذایی را برای کسانی که بیشتر به آنها نیاز دارند، ارائه می‌کند.

توپ و باک

ژاکت بالادست توپ و باک

آنها چگونه کمک می کنند: این تجهیز کننده مستقر در آتلانتا که توسط و برای “آقای ورزشکار” تأسیس شده است، به خاطر قطعات طراحی شده اش که به نوعی در بیرون از خانه به نظر می رسد، شناخته شده است.

در حال حاضر، یک ماسک بخرید (با امضای آنها، نچ) و آنها یک ماسک را به یک بیمارستان منطقه ای که به PPE نیاز دارد اهدا می کنند.

بونوبوها

شلوار خاکستری 5 جیب bonobos

آنها چگونه کمک می کنند: بسیار خوب، Bonobos دیگر واقعا “کوچک” نیست، اما تا 5 می، 10٪ از کل فروش به صندوق پاسخگویی همبستگی COVID-19 اختصاص خواهد یافت. پس به خرید بروید!

باک میسون

آنها چگونه کمک می کنند: در ماه آوریل، برچسب پوشاک مردانه مستقر در لس آنجلس، ماسک‌هایی برای آمریکا را راه‌اندازی کرد، یک ابتکار یک به یک برای ارائه ماسک رایگان به کسانی که در خط مقدم بحران COVID-19 هستند.

در ابتدا هدف این برند اهدای 100000 ماسک بود. بعد از یک هفته، آنها تقریباً دو برابر شده بودند. هدف جدید؟ 1000000 ماسک

فاهرتی

تنه شنای ساده

آنها چگونه کمک می کنند: این برند موج سواری 2 درصد از فروش را به صندوق پاسخ و تأثیر کووید-19 نیویورک اهدا می کند. آن‌ها همچنین ماسک‌های پارچه‌ای ساخته‌شده از بریده‌های پارچه‌های استفاده‌نشده را در طرح‌ها و طرح‌های برجسته خود می‌فروشند.

بزرگان

کفش کتانی بزرگ رویال

آنها چگونه کمک می کنند: سازنده یکی از کفش های ورزشی سفید مورد علاقه ما، Greats با هر سفارش 15 دلار به City Harvest اهدا می کند (حتما از کد COLLECTIVE25 استفاده کنید).

Mizzen+Main

میزن + شلوار اصلی

آنها چگونه کمک می کنند: ما قبلاً پس از همکاری با آنها برای No Jeans ژانویه امسال، عاشق Mizzen+Main شده ایم. اما وقتی فهمیدیم که شرکت مستقر در تگزاس 10 درصد از درآمد خالص را برای تغذیه خانواده ها و کارگران خط مقدم در ایالت اهدا می کند، قلب ما کمی بیشتر منفجر شد.

آنها همچنین از پارچه عملکرد خود ماسک می‌سازند تا بین کارگران ضروری محلی توزیع کنند. همین الان با کد GIVE 10% تخفیف خرید دریافت کنید.

جین پیج

لباس های شلوار جین سفید مردانه برای تابستان

آنها چگونه کمک می کنند: شرکت جین مستقر در لس آنجلس به درخواست شهردار اریک گارستی برای تولید ماسک صورت غیرپزشکی برای کارگران ضروری در تاسیسات تولید محلی آنها پاسخ داد. آنها تاکنون بیش از 5000 ماسک ساخته شده از پارچه و مواد اضافی را اهدا کرده اند.

وقتی یک بسته چهارتایی ماسک می‌خرید، با مشارکت LA Protects، همان مبلغ را به کسانی که در خط مقدم این بحران هستند اهدا می‌کنند.

پارچه مناسب

پیراهن چهارخانه پارچه ای مناسب

آنها چگونه کمک می کنند: شرکت پیراهن سفارشی مستقر در نیویورک برای کسانی که در خط مقدم هستند جمع آوری کمک مالی انجام می دهد. کمک های مالی به بانک غذا برای شهر نیویورک، دامپلینگ برای پزشکان، و وعده های غذایی روی چرخ داده شده است.

رون

شلوار شهری رون

آنها چگونه کمک می کنند: همراه با چند خرده‌فروش دیگر، شرکت پوشاک مردانه به Brands x Better پیوسته است، ائتلافی از خرده‌فروشان که 10 درصد به خیریه انتخابی مشتریان کمک می‌کنند و 10 درصد تخفیف در سراسر سایت با کد TOGETHER می‌دهند.

تیلور استیچ

تی شرت تیلور دوخت

آنها چگونه کمک می کنند: این برند ابتکار #StandSmall را در پاسخ به همه‌گیری ویروس کرونا راه‌اندازی کرد. تیلور استیچ در یک حرکت متفکرانه «پرداخت به جلو»، کسب‌وکارهای کوچک مورد علاقه مشتریان را در وب‌سایت خود به اشتراک می‌گذارد.

ده هزار

پیراهن زیپ ده هزار

آنها چگونه کمک می کنند: وقتی صحبت از برندهای مستقل برای حمایت به میان می‌آید، آنهایی که دارای پیشنهادات ورزشی هستند در حال حاضر در صدر فهرست همه قرار دارند.

در تلاش برای کمک به حمایت از سالن‌های ورزشی محلی که به دلیل همه‌گیری مجبور به تعطیلی شده‌اند، برچسب پوشاک فعال Ten Thousand مستقر در نیویورک، 10 درصد از سود خالص را به امکانات بدنسازی مستقل در سراسر کشور اهدا می‌کند.

این برند همچنین مجموعه‌ای با نسخه محدود «Support Your Local Gym» را در 3 مه منتشر خواهد کرد. و آنها همه سود را به 30 باشگاه ورزشی منتخب مشتریان در سراسر کشور اهدا می‌کنند که به دلیل بحران مجبور به تعطیلی شده‌اند.

آیکون های چت

اکنون، به توییتر سر بزنید مارک های مستقل بیشتری را برای حمایت در حال حاضر به ما اطلاع دهید!