10 اشتباه آرایشگری که مردان مرتکب می شوند و زنان متوجه می شوند (و نحوه رفع آنها!) – دوست دختر سبک

ما در اینجا در Style Girlfriend در مورد رد کردن افسانه‌ها در مورد آنچه که زنان به آن توجه می‌کنند و قطعاً چه چیزهایی را متوجه می‌شوند، جدی هستیم. نکن روی بچه ها برای مثال؟ ساعت تو. تا زمانی که بند نوار چسب نباشد، صادقانه است چندان جالب نیست به ما. ما چی انجام دادن اطلاع؟ گاف های آراسته! و ما افراد زیادی را می بینیم که درست می کنند، از ناخن های دندانه دار گرفته تا نفس بدبو.

خوشبختانه، میخکوب کردن ظاهر شما با آراستگی خوب بسیار آسان تر (و ارزان تر) است تا لوازم جانبی فانتزی.

ویدیو را تماشا کنید و رایج ترین اشتباهات نظافت و رفع آسان آنها را بررسی کنید! – زیر

اشتباه شماره 1 آرایش: استفاده از لوسیون یکسان در روز و شب

روال های نظافت
تصویر از طریق Homepolish

زنان متوجه یک صورت چروکیده و پراکنده از آفتاب می شوند. هدف شما با افزایش سن باید کلونی اصلاح شود، نه مرد مارلبرو با چهره چرمی! به همین دلیل به دو لوسیون صورت نیاز دارید: یکی برای روز با SPF و دیگری برای شب که به ترمیم پوست شما در هنگام خواب کمک می کند.

در طول روز، پوست شما در معرض اشعه ماوراء بنفش، آلودگی و انواع استرس‌های محیطی قرار می‌گیرد، بنابراین کرم‌هایی که برای استفاده در طول روز طراحی شده‌اند، در درجه اول بر روی محافظت و حمایت تمرکز دارند. مرطوب‌کننده‌های روز با SPF از شما در برابر اشعه‌های فرابنفش محافظت می‌کنند، زمانی که در خارج از منزل راه می‌روید. آنها همچنین سبک تر هستند، بنابراین احساس چربی و براق شدن نمی کنید.

مانند بقیه بدن، پوست شما از زمان خواب برای ترمیم و بازیابی استفاده می کند، بنابراین کرم شب روی رطوبت و بازیابی تمرکز دارد. نتیجه این است که کرم‌های صورت شب اغلب غنی‌تر، غلیظ‌تر یا سنگین‌تر از کرم روز هستند. این مرطوب کننده ها غنی تر هستند و حاوی SPF نیستند. بسیاری از آنها حاوی موادی مانند رتینوئیدها و اسید گلیکولیک هستند – اینها معمولاً منحصر به فرمول های شبانه هستند زیرا می توانند پوست شما را به خورشید حساس کنند، بنابراین شما نمی خواهید با پوشیدن آنها در اطراف راه بروید.

البته، اگر فکر داشتن – و پوشیدن! – دو لوسیون مختلف صورت بسیار زیاد است، با یک مرطوب کننده در روز که دارای SPF است استفاده کنید! و بله، آن را به رختخواب نیز بپوشید.

اشتباه نظافت شماره 2: آرایش آماتور

یک زن از آرایش صورت شکایت نمی کند – کوتاه کردن موهای بدن شما – او فقط می خواهد که این کار به خوبی انجام شود!

شاید شما دوچرخه سواری باشید که می خواهد تا حد امکان آیرودینامیک باشد، یا شاید فقط می خواهید سینه صاف تری را در ساحل به نمایش بگذارید. اگر به دنبال کنترل همه چیز هستید، این مراحل را دنبال کنید.

  1. با استفاده از قیچی که با الکل تمیز کرده اید، از تحریکات پوستی مانند سوختگی تیغ، خارش یا ته ریش جلوگیری کنید، سپس بر روی دستگاه های صاف کننده حرکت کنید و طول محافظ را به طول دلخواه خود تنظیم کنید.
  2. 2) اگر می خواهید همه آن را بتراشید – هر کجا که ممکن است – حتما از یک ژل اصلاح شفاف استفاده کنید تا بتوانید به معنای واقعی کلمه با چه چیزی کار می کنید.
  3. پس از آن، از مومیایی کننده پس از اصلاح بدون الکل و عطر استفاده کنید تا احتمال تحریک را کاهش دهید.

اشتباه شماره 3 آراستگی: بوی بد دهان

خوب، اول چیزها. خط پایه دو بار در روز مسواک زدن و نخ دندان کشیدن روزانه است (خوب، خوب، هر چند روز یکبار؟!)، زیرا ذرات غذایی که در دهان شما گیر می کند باعث رشد باکتری در بین دندان ها، اطراف لثه و روی زبان می شود، که این همان چیزی است که باعث بوی بد دهان می شود همچنین بهتر است مسواک خود را هر 2 تا 3 ماه یا بعد از بیماری تعویض کنید. و مسواک زدن زبان را نیز فراموش نکنید!

همچنین، بنوشید مقدار زیادی آب که به شما کمک می‌کند تف بیشتر (فحش، من می‌دانم!) برای شستن تکه‌های غذا و باکتری‌هایی که در دندان‌هایتان جمع می‌شوند، درست کنید.

بوی بد دهان هنوز مشکل است؟ شاید لازم باشد یکی از افرادی باشید که بعد از ناهار در دفتر یا حمام خوابگاه مسواک می زنند. اشکالی ندارد. این بهتر از این است که مردی با بوی بد دهان باشید. همیشه.

فقط یک سر بالا – بوی بد دهان مداوم ممکن است یک علامت هشدار دهنده از بیماری لثه باشد، بنابراین حتماً به طور مرتب به دندانپزشک خود مراجعه کنید – حداقل دو بار در سال نیز. سلام، خبر خوب این است که قابل درمان است!

اشتباه نظافت شماره 4: کنترل نکردن ریزش مو

روگین مردانه

زنان عاشق مردی هستند که فعال است! خیلی از بچه‌ها متوجه می‌شوند که موهایشان نازک شده است و منتظر می‌مانند و منتظر می‌مانند تا کاری در مورد آن انجام دهند.

اگر متوجه شدید موهایتان مثل قبل نیست، منتظر نمانید! شروع یک رژیم برای درمان ریزش مو مانند روگین® ASAP. بسیاری از مردم – مردان و خانم‌ها – موهای نازک را خیلی دیر درمان کنید. استفاده از فوم Rogaine دو بار در روز به شما کمک می کند تا کنترل موهای خود را در جایی که می خواهید باشید، به دست آورید. با استفاده از روگین در اولین نشانه های نازک شدن مو، می توانید به درمان ریزش مو کمک کرده و تراکم موهای خود را برای موهای پرتر و طولانی تر حفظ کنید.

اشتباه آراستگی شماره 5: نادیده گرفتن SPF

آفتاب سوختگی مرد
از طریق SaltStrong.com

بله، ما دو بار در مورد SPF صحبت می کنیم. این چقدر مهم است!

بچه ها، باید از مرطوب کننده با SPF استفاده کنید هر روز. نه فقط در ساحل، یا در پیاده روی. ما داریم صحبت می کنیم: سر کار، کلاس، خواربارفروشی! این تنها راه برای از بین بردن چین و چروک، لکه های پیری و بله، سرطان پوست است. گزینه های زیادی وجود دارد که خیلی چرب نیستند، بنابراین برای اطمینان از اینکه واقعاً آن را می پوشید، زمانی را برای پیدا کردن گزینه مورد علاقه خود صرف کنید.

اشتباه شماره 6 آراستگی: پوشیدن بیش از حد ادکلن

گفته شده است که “رایحه را باید کشف کرد، نه اعلام کرد.” این بدان معنی است که شما می خواهید یک زن وقتی به او نزدیک می شوید متوجه عطر شما شود-نه وقتی برای قرار خود در رستوران وارد می شوید.

اگر به شما گفته شده است (یا مشکوک هستید) که بیش از حد لباس می پوشید، گوش کنید. در اینجا نحوه استفاده از عطر خود را نشان می دهد:

  1. بعد از بیرون آمدن از حمام و خشک شدن با حوله، اما قبل از اینکه لباس بپوشید، ادکلن بزنید. درست است: ما داریم صحبت می کنیم nekkid (یا حداقل در یک حوله).
  2. همه چیز را با یک اسپری مستقیما روی سینه خود ساده نگه دارید. نگران نیستی کافی نیست؟ نباش. گرمای بدن شما به بیرون راندن عطر در بقیه روز ادامه خواهد داد.

اگر هنوز نگران هستید که یک اسپری کافی نیست، یک نسخه غلیظ تر از رایحه مورد علاقه خود را خریداری کنید – رایحه ای با درصد روغن عطر یا اسانس بالاتر، که ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

اشتباه شماره 7 آراستگی: حفظ یک مدل مو برای همیشه

از یک طرف، چیزی که خراب نیست را تعمیر نکنید، اما از طرف دیگر … آیا واقعاً می خواهید تصویری از خودتان در بیست سال آینده ببینید و هیچ ایده ای ندارید که در چه سالی گرفته شده است؟ زندگی آنقدر طولانی است که با موهایتان آزمایش نکنید.

آیا تمام زندگی شما یک وزوز قطع کرده است؟ شاید اکنون زمان رشد آن باشد. از زمان کالج یک نان مرد را تکان می دهید؟ اگر شروع به احساس یک پتوی امنیتی کرده است، زمان آن رسیده است بریده بریده. من عاشق دیدن چهره مردی هستم که وقتی می گویم “هی، کار متفاوتی با موهایت انجام دادی؟” خانم ها متوجه این چیزها می شوند، بچه ها!

خوبی تغییر مدل موی شما؟ این فقط مو است! اگر از آن متنفرید، فقط می توانید آن را به اندازه قبل رشد کنید. چه کسی می داند؟ شاید ظاهر موردعلاقه جدیدی پیدا کنید که به آنچه قبلا داشتید تبدیل شود.

اشتباه 8 نظافت: ناخن های دندانه دار

دست گرفتن
تصویر: Michal Rzepecki/HuffPost

ناخن‌های دست خود را مرتباً با گیره‌های کوچک کوتاه کنید (این گیره‌های غول‌پیکر گیره‌های «اندازه مرد» نیستند – فقط برای انگشتان پا هستند!!)، با 3 تا 4 گیره برای یک خط گرد و نه یک خط مستقیم حرکت کنید.

هر روز، زیر ناخن‌هایتان را تمیز کنید و هر چیزی را که در آنجا کار کرده است را بتراشید.

و در نهایت، مرطوب کننده! شما به یک لوسیون دست فانتزی نیاز ندارید، هر کاری که روی بدن خود استفاده کنید انجام می دهد (شما از لوسیون بدن استفاده می کنید، درست است؟). گفته می‌شود، یک مرطوب‌کننده دست از نظر کمی پیشروی، تاثیر خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

اشتباه نظافت شماره 9: یک کلمه: ابرو نازک

برت یونیبرو

درست مانند هر قسمت دیگری از بدن که ممکن است به آن بپردازید، از بین بردن موهای بین دو ابروی شما شرم آور نیست. ممکن است متوجه شوید که احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید… بعد از اینکه به دلیل مراقبت بیش از حد از ظاهر ابروهایتان احساس احمقانه بودن را از دست دادید. می توانید در خانه بچینید یا واکس بزنید یا به یک متخصص مراجعه کنید که بتواند این کار را برای شما انجام دهد.

اگر به دنبال راه حل دائمی تری هستید، لیزر موهای زائد را در نظر بگیرید که حدوداً نیم دوجین درمان را می طلبد اما مشکل را برای همیشه برطرف می کند. فقط مطمئن شوید که ابتدا یک مشاوره داشته باشید زیرا درمان روی همه انواع مو موثر نیست.

اشتباه شماره 10 آراستگی: پوسته پوسته شدن لب ها

فکر می‌کنید خانم‌ها می‌خواهند لب‌های خشک، ترک خورده یا پوسته پوسته را ببوسند؟ دوباره فکر کن!

در اینجا چند مقصر وجود دارد: غذاهای شور و تند می توانند لب های شما را خشک کنند – نه فقط به این دلیل که باعث می شوند بیشتر لب هایتان را لیس بزنید. و توجه: تنفس از راه دهان، نفس کشیدن از طریق دهان لب های شما را خشک می کند، بنابراین تا حد امکان، به جای آن از طریق بینی نفس بکشید.

پس چه کاری می توانید انجام دهید؟ به طور مرتب از بالم لب استفاده کنید. خرید یک بسته جامبو و توزیع آن در بین هر کت و کیفی که دارید ارزش جدی دارد. بالم لب های معطر را دوست ندارید؟ مورد علاقه من ژله نفتی است – فوق العاده مرطوب کننده است. و ارزان!

همچنین می توانید با یک مسواک خشک لب های پوسته پوسته شده را لایه برداری کنید. و در برابر میل به انتخاب آنها مقاومت کنید! این فقط ارزشش را خواهد داشت.

اوه، و این درمان خوب: آب بیشتری بنوشید! این هیدراتاسیون به جلوگیری از خشک شدن لب‌های شما و هر جای دیگر کمک می‌کند.

به من بگو:

یکی از ارتقاهای آرایشی که در زندگی خود ایجاد کرده اید چیست که تفاوت بزرگی ایجاد کرده است؟

ارائه شده با همکاری روگین. برای حمایت از مارک هایی که Style Girlfriend را ممکن می کنند، سپاسگزاریم!