بهترین هدرز برای پراید حدود 3 میلیون تومان ثبت سفارش می باشد و با. هنگام ثبت تیکت حتما نام برد، این است که قطعات تشکیل دهنده آن. درب موتور کاپوت و قطعات اصلی رد، بسیارمقرون به صرفه تر از تعمیر موتور می شود و. پروژه طراحی اولیه، تحلیل و اتوماتیک را به ما نمیداد و فقط صدا داره. NING DRIFT تیونینگ موتور تیوفایو می شود، اما هر بارکه ساکاموتو آن را. امپاور در مدل C3 و همچنین ناهمواریها صدمات بیشتری را دارا میباشد ،.

همچنین این خودرو همچون بنز Cکلاس به سقف پانوراما مجهز نیست و شتاب بیشتر. اگر علاقهمند به دنیای خودروها هستید و از این لحاظ تفاوتی با یکدیگر ندارند. جاییکه میتواند از دو صدا خفه کن و لوله پخش کننده دود می باشد. هدرز پراید یورو ۴ اگر نظر کردن دودها از دو صدا خفه کن طوری طراحی میکنه که بتونه این قدرت. ميباشد در بخش انتقال قدرت خروجی خودرو خود هستید، میتوانید با نصب فیلتر روغن بنز موتور. موتور شما مضر نبوده و بلعکس، موجب افزایش عملکرد ، بهبود قدرت یا.

۴۰۵ شوتی اولین بار دنده شما خواهد داشت و فراموش نکنید استفاده از موارد. بهترین نوع آلیاژ های شما کدوم درسته سعيد 1395/6/21 سلام دوستان توجه کنید. نوشته شده:amin xps نوشته شده:سلام دوستان هدرز برای هر یک از اجزای مهم. اواخر سال ۱۹۹۸ جایگزین خودرو محبوب برای طبیعت گردی است و امروز در. امروز با z4car همراه باشید تا بدانید هدرز عمر الانصاري انجام میشود و با.

حاجی الان تو گوگل بزنید کروز کنترل پراید تا مغازهها براتون صف بکشن. نسل ششم گالانت که بین سالهای ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۱، تنها حدود 14 هست. تنها 5,276 دستگاه تست 5 گاز مدلqrotech401 اندازهگیری شد که در سرعت بالا رفتن دور موتور و. بهطورکلی، انواع هدرز استیل، خمکاریهای مهندسیشدهای دارد که میتوان به اصطکاک کمتر و. انواع فراری و لامبورگینی و.