7 نکته سبک برای پسران کوتاه قد – دوست دختر سبک

نکات سبک برای پسران کوتاه قد

ما یک راز را به شما اعلام می کنیم: هر مردی فکر می کند آنها به تنهایی بدنی به شکل عجیب و غریب داشته باشید که خرید از قفسه را کاملا غیرممکن می کند.

درسته!

بنابراین با دانستن اینکه شرکتی دارید، صرف نظر از مشکلات سبک، کمی راحت باشید. فرقی نمی‌کند ران‌های بازیکن فوتبال داشته باشید، گردنی فوق‌العاده لاغر، اینچ بیشتر دور کمرتان داشته باشید، یا خودتان را بلندتر یا کوتاه‌تر از حد متوسط ​​ببینید، چیزی در این مورد وجود دارد. شما که باعث می شود خرید خارج از قفسه به خصوص احساس دردناکی داشته باشد.

به عنوان مثال، مردانی را در نظر بگیرید که قد بلندی ندارند. کامل سوم از جمعیت مردان 8/5 اینچ یا کمتر است (این 30 میلیون پسر فقط در ایالات متحده است!)، اما اکثر لباس‌های موجود در آنجا با مردانی بلندتر طراحی شده‌اند. مانند براک مک گاف از وبلاگ سبک مرد کوتاه قد، مرد متواضع، خاطرنشان می کند: «هر مرد کوتاه قد در مقطعی از زندگی خود احساس می کند که توسط خرده فروشان بزرگ نادیده گرفته شده است.» باحال نبود!

به همین دلیل است که به همراه دوستانمان در Peter Manning NYC، خرده‌فروشی که لباس‌های کلاسیک را برای مردان قد کوتاه‌تر از حد متوسط ​​تولید می‌کند، توصیه‌هایی درباره استایل به اشتراک می‌گذاریم.

ابتدا ویدیوی حاوی نکات سبک برای پسران کوتاه قد را تماشا کنید:

در مرحله بعد، 7 نکته سبک برای پسران کوتاه قد را بررسی کنید:

نکات سبک برای پسران کوتاه قد شماره 1 بخش پسران را دور بزنید

برخی از مردان قد کوتاه تر از حد متوسط ​​به خرید در بخش پسران خرده فروشان عمده متوسل می شوند. در حالی که ما خلاقیت را تحسین می کنیم (و به دلیل نداشتن نفس در مورد برچسب!)، این استراتژی در دراز مدت عالی نیست.

لباس‌های سایز بچه‌گانه به سادگی برای پوشیدن طولانی مدت ساخته نشده‌اند، زیرا بچه‌ها به سرعت از لباس‌هایشان بیرون می‌آیند و به سایز جدیدی می‌رسند. علاوه بر این، به دلیل تفاوت در نوع بدن از کودکان تا بزرگسالان، نسبت ها کاهش می یابد. همانطور که گفتیم، امتیازاتی برای chutzpah وجود دارد، اما این یک راه حل طولانی مدت نیست.

برندهای تخصصی (مانند پیتر منینگ!) لباس‌ها را با فریم کوتاه‌تری در ذهن طراحی می‌کنند، بنابراین لباس‌ها فقط بعد از اینکه آنها را دوختید، مناسب نشوند. آنها زمانی که شما مناسب هستند آنها را امتحان کنید. این یک برد است.

نکات سبک برای پسران کوتاه قد شماره 2 دانش قدرت است

موسوم به، اندازه گیری های خود را بدانید!

اولین قدم برای توانمندسازی اطلاعات است. هنگامی که خود را با دانش در مورد نیازهای سبک واقعی خود مسلح می کنید، می توانید برای یافتن راه حل های جدید و بهتر برای خود و کمد لباس خود قدم بردارید.

این کافی نیست که بگوییم، “خب من معمولا شلوار 30 می گیرم، و سپس آنها را کوتاه می کنم.”

بسیاری از پسرها نمی دانند که واقعاً چه اندازه هستند، زیرا تصور می کنند که به هر حال باید همه چیز را متناسب با آنها داشته باشند، اما آنجا هستند لباس هایی که برای تیپ اندام شما مناسب باشد.

“خارج از قفسه” تناسب کامل وجود دارد، اما اگر ندانید به دنبال چه هستید، هرگز آن را پیدا نخواهید کرد.

نکات سبک برای پسران کوتاه قد شماره 3 روی تناسب اندام تمرکز کنید

البته، این بدان معناست که شما باید بدانید که لباس هایی که به درستی با فریم کوتاه تری تناسب دارند، در واقع چه شکلی هستند. در اینجا یک راهنمای خوب برای پسرهای نه چندان بلندقد آمده است:

نکات سبک قد کوتاه

خط پایین؟

تناسب خوب کلیدی برای عالی به نظر رسیدن لباس های شما در زمانی که پسر کوتاه تری هستید است.

نکات سبک برای پسران کوتاه قد شماره 4 محدودیت های خیاطی را درک کنید

اگر طرف کوتاه‌تری هستید، تغییرات «ساده» معمولاً چیزی غیر از این هستند.

دو دلیل برای این وجود دارد: 1) ممکن است به تغییرات زیادی در لباسی که می‌خرید نیاز داشته باشید که هزینه خیاطی بسیار گران شود (مردم پیتر منینگ این را “مالیات خیاطی” می‌نامند که افراد نه چندان قد بلند اغلب پرداخت می‌کنند).

و 2) انجام تنظیمات خیاطی گسترده در یک لباس می تواند خود لباس را خراب کند. شما فقط می توانید یک ژاکت (یا یک شلوار یا یک پیراهن) را خیلی قبل از اینکه ظاهر کند، برش بزنید، بدوزید و تغییر دهید، خوب…عجیب و غریب.

بدیهی است که هیچ یک از این راه‌ها ایده‌آل نیستند، بنابراین زمانی را به دنبال لباسی بگردید که با بدن شما مناسب‌تر باشد، بنابراین به ترفندهای خیاطی کمتری (در صورت وجود!) نیاز دارید.

نکات سبک برای پسران کوتاه قد شماره 5 کوچک فکر کنید

این هوشمندانه است که به عنوان یک مرد کوتاه قد در مورد کمد لباس خود «کوچک فکر کنید».

معنی؟

سعی کنید اقلام کمتری بخرید که مناسب شما باشد. این است همیشه ترجیحاً به یک کمد بزرگ پر از لباس هایی که در آن شنا می کنید و به شما احساس یک میلیون دلار نمی دهد. احساس خواهید کرد که چیزی برای پوشیدن ندارید، حتی اگر کمد لباس شما از درز درز کرده باشد.

نکات سبک برای پسران کوتاه قد شماره 6 آن را ساده نگه دارید

نکات سبک برای پسران کوتاه قد

{خرید آن: ژاکت صحرایی | ژاکت | پیراهن لباس | چینی }

به یاد داشته باشید که تمام هدف سبک شخصی کمک کردن است شما درخشیدن برای اینکه بیشترین اعتماد به نفس خود را داشته باشید، لباس هایتان باید تمرکز خود را روی شما حفظ کنند.

برای پسرهای نه چندان قد، این یعنی بهتر است زنگ ها و سوت ها را به حداقل برسانید. از ساعت‌های بزرگ، گره‌های بزرگ کراوات و الگوهای در مقیاس بزرگ بگذرید. آنها شما را تحت تأثیر قرار می دهند … و هر کسی که به شما نگاه می کند. در نهایت، شما می خواهید اول شما را ببینند، نه لباس هایتان را.

البته این بدان معنا نیست که باید خسته کننده لباس بپوشید! شما می توانید با الگوهای در مقیاس کوچک، رنگ هایی که نوع پوست شما را برجسته می کنند و لوازم جانبی ظریف و در عین حال جالب، لذت زیادی ببرید.

نکات سبک برای پسران کوتاه قد شماره 7 آراستگی را فراموش نکنید!

این هنوز به عنوان یک نکته خرید به حساب می آید زیرا باید برای کوتاه کردن مو هزینه کنید (آه؟) و به علاوه، این فقط همین مهم

مدل مویی که در بالای سر شما بلندتر و در طرفین نزدیکتر باشد، برای پسرهایی با نسبت های کوچکتر بهترین است. ریش‌های مرد بیابانی احتمالاً برای اکثر پسرها بهتر است در جنگل باقی بمانند، اما این به ویژه برای مردان با قد کوتاه‌تر صادق است. صورت تراشیده شده و مدل مویی که چشم را به سمت بالا متمرکز می کند، بهترین به نظر می رسد.

پیدا کردن لباس مناسب می تواند سخت باشد. پیدا کردن لباس هایی که برای زمانی که شما هر چیزی به جز اندازه کاملاً «عادی» هستید، مناسب هستند (و ما کیستیم؟!) می تواند تقریبا غیرممکن احساس کند. اگر به دنبال کمک به سبک مردان کوتاه‌تر و کمد لباس هستید، تیم پیتر منینگ نیویورک اینجا به شما کمک می‌کند.

نمایشگاه نیویورک و HQ که برای مردان 5’8 اینچی و کمتر ساخته شده است – که فقط در ایالات متحده حدود 30 میلیون نفر است – با تناسبات و خیاطی دقیق، بهشتی برای مردان نه چندان بلند قد است که برای یافتن لباس مناسب تلاش کرده اند. در شلوار، پیراهن و غیره. از جمله پرسنل. ما با کارکنان شیک – که همگی می‌توانستند مدل‌های مناسب برند باشند – درباره نکات متناسب، گرایش‌ها و کد لباس اداری صحبت کردیم.

***

و در نهایت، بررسی کنید که چگونه می توان تمام این نکات را با الهام از لباس های نه چندان بلند تمرین کرد! ما از کارمندان و بنیانگذاران Peter Manning NYC عکس گرفتیم، که همگی 5’8 اینچ و کمتر هستند، درست مانند مشتریانی که خرده فروش مجموعه لوکس و خودمانی آنها را برای آنها طراحی و توسعه می دهد.

لباس پسر کوتاه قد الهام گرفته از مردان نه چندان بلند قد پیتر منینگ نیویورک:

پیتر منینگ، بنیانگذار

پیتر منینگ، سبک مردان کوتاهتر

“همه چیز به تناسب و تناسب بستگی دارد.”

بهترین نکات استایل برای پسران کوتاه قد:

آن را مناسب کنید، هر چه که هست. من همیشه کسی هستم که برای نشان دادن کمربندم، ژاکتم را کمی جمع می کنم. من همیشه یک مربع جیبی پوشیده ام. وقتی شروع به پوشیدن آنها کردم، نگران بودم که به نظر می رسید بیش از حد تلاش می کنم. اما حالا من می گویم، مربع جیب من کجاست؟ چیزی در مورد آن وجود دارد که به شما روحیه ی طنزآمیز می دهد.

در مورد خیاطی برای مردان نه چندان بلند قد:

مطمئن شوید که پاهای شلوارتان باریک‌تر باشد و طول دست‌ها خیلی کم نباشد. تغییراتی که باید ایجاد کنیم کوچک هستند زیرا در پایان روز همه چیز به تناسب و تناسب بستگی دارد.

در مورد کد لباس اداری:

برای من این پیتر منینگ است، هر روز سر تا پا.

ظاهر آخر هفته:

ژاکت، پیراهن دکمه دار، شاید چینی یا کت، بسته به جایی که می روم. و یک مربع جیبی، همیشه.

الهام از سبک:

خیابان. تماشای افراد و افرادی که به نظر من عالی به نظر می رسند. وقتی مردم خوب لباس می‌پوشند، عکس ذهنی می‌گیرم تا بفهمم چرا اینطور است. افراد واقعی در تئاتر، رستوران ها، خیابان ها.

زک فیلدز، مدیر

پیتر منینگ نیویورک، سبک مردان کوتاهتر

“شکل طاووسی من فوق العاده شیک به نظر می رسد.”

در مورد خیاطی برای مردان نه چندان بلند قد:

اگر شلوار بیش از حد در مچ پا جمع می شود، در آنجا مشکل دارید. اما ما فقط پاچه های شلوار را در نمی آوریم. ما نسبت به اندازه‌ها و محل‌های جیبی را انجام می‌دهیم – و این در مورد لوازم جانبی نیز صدق می‌کند. همه چیز به این بستگی دارد که چه چیزی با بدن شما سازگار است.

روندها را در نظر بگیرید:

من از چین‌ها و شلوارهای گشادتر و راحت دوری می‌کنم. برای یک پسر کوتاه قد، این کار نمی کند.

بهترین نکات استایل برای پسران کوتاه قد:

آنها به خاطر ایو سن لوران به من لقب «ایو» دادند. هر وقت چیزی را از بخش نمونه امتحان می‌کنم، پانزده بار نگاه می‌کنم تا چیزهایی را پیدا کنم که مناسب‌سازی شوند. من به دنبال یک تناسب کلاسیک آمریکایی با چرخش های رنگی تک رنگ هستم.

وسایل ضروری بهار:

شورت 7 اینچی. وقتی متوجه این واقعیت شدم که نباید شلوارک را از بالای زانو بپوشم، عالی بود زیرا شورت کوتاه‌تر پاهای بصری بلندتری ایجاد می‌کند و راحت‌تر است.

جاوی سانچز، بازاریابی و روابط عمومی

پیتر منینگ نیویورک، سبک مردان کوتاهتر

“هرچه مردم بیشتر از آنچه مناسب است آگاه شوند، بیشتر روی آن تمرکز می کنند.”

در مورد کد لباس اداری:

یک فضای بسیار آرام و غیررسمی وجود دارد. اگر بعد از کار به یک رویداد بروم، می‌توانم از روی قفسه‌ها ترکیب کنم و ظاهرم را تغییر دهم.

در مورد خیاطی برای مردان نه چندان بلند قد:

پیش از این، به عنوان یک پسر کوتاه قد در 5 دقیقه، تنها شلواری که برای ما وجود داشت، یک درز 30 اینچی بود که مجبور بودم 2-3 بار آن را بغلتانم. اکنون که منابع بیشتری وجود دارد و خیاطی هزینه کمتری دارد، من نسبت و اندازه را بسیار جدی گرفتم. این باعث می‌شود وقتی لباسی مناسب می‌پوشید و مردم توجه می‌کنند، چگونه خود را نشان می‌دهید.

الهام از سبک:

در خیابان. در پارک، فقط مردم را مشاهده می کنید. من یک دوست داشتم که آخر هفته گذشته به دیدن من آمد و ما به High Line رفتیم و بازدیدکنندگان زیادی از سراسر جهان با سبک های مختلف وجود دارد. نیویورک بسیار شبیه آن است، سبک را جذب می کند.

بررسی تناسب:

هرچه افراد بیشتر از اندازه و آنچه مناسب است آگاه شوند، بیشتر روی آن تمرکز می کنند. خنده‌دار است که پسرانی با آستین‌هایی به مغازه می‌آیند و بعد از امتحان پیراهنی که متناسب با قد و وزن آنها باشد، ناگهان در مورد لباس‌هایی که می‌پوشند سختگیر می‌شوند و نمی‌دانند چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی خوب نیست.

جف هانسن، بنیانگذار/مدیر عامل

جف هنسن، پیتر منینگ نیویورک، سبک مردان کوتاه‌تر

من خوشحالم که هر روز کت و شلوار نمی پوشم، اما هنوز هم دوست دارم لباس بپوشم.

بررسی تناسب:

به همین سادگی پوشیدن یک درز مناسب است. من در تمام زندگی‌ام 30 پوشیده‌ام و همیشه فکر می‌کردم درست است تا اینکه با پیتر همکاری کردم و متوجه شدم که 29 اینسو هستم. تفاوت ایجاد می کند. متوجه نشدم که شلوار خیلی پایینی روی فاقم پوشیده بودم و روی مچ پایم انباشته بودم. همه این چیزها یک بازی اینچ هستند، اما در مورد تناسب تفاوت ایجاد می کنند.

در مورد خیاطی برای مردان نه چندان بلند قد:

تا زمانی که چیزی را پیدا نکنید که به درستی کار می کند، متوجه می شوید که لباسی که اکنون می پوشید به خوبی کار نمی کند. من نمی توانم تفاوتی را به شما بگویم که داشتن لباس مناسب، نه فقط برای دسته پسران ما، بلکه برای مردان بزرگ و قدبلند نیز وجود دارد.

ظاهر اداری:

خوشحالم که دیگر هر روز کت و شلوار نمی پوشم، اما همچنان دوست دارم لباس بپوشم. من عضو یونیون کلاب هستم و هر بار برای رفتن به داخل به کراوات نیاز دارم، بنابراین یک کراوات را برای آن همراه با یک ژاکت برای جلسات نگه می دارم.

ظاهر خارج از وظیفه:

من شش سال را در ایتالیا گذراندم و این ذهنیت در آنجا این است که شما تی شرت نمی پوشید مگر اینکه در استخر یا در ساحل باشید، و این همان کاری است که ما در خانواده من انجام می دهیم. بنابراین، تیپ غیررسمی من شلوار جین یا چینی، پیراهن پولو و آکسفورد است. آه، و یک ژاکت نخی سبک برای آن شب های خنک بهاری.

***

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند