5 روز 5 روش: چگونه یک پیراهن یقه اردو بپوشیم

5 پیراهن کمپی مردانه

ممکن است اسم پیراهن یقه کمپ را نشناسید. ولی! شرط می بندم حتماً یکی را دیده اید. شاید حتی یکی پوشیده شده! این پیراهن معمولی با هوای گرم مورد علاقه مردان شیک پوش از جیمز باند تا کریس پاین است.

اوه اون؟ ممکن است با دیدن یکی فکر کنید. این پیراهن هاوایی است. اما بچه ها، این است بنابراین خیلی بیشتر. بگذار توضیح بدهم.

به هر حال پیراهن یقه اردو چیست؟

پیراهن یقه اردو چیست

یکی از سبک های اصلی دهه 1950، مشخصه‌ی پیراهن‌های یقه کمپ، نداشتن بند یقه (که یقه را کمی شل می‌کند)، آستین‌های کوتاه و تناسب گشاد و صاف است.

تاریخچه پیراهن یقه اردو

کتابچه راهنمای آن را بیان می کند:

تاریخچه پیراهن یقه کمپ با پارچه های هاوایی که توسط برندهای پیشگامی مانند Reyn Spooner تولید می شود در هم آمیخته است، اما پیراهن یقه اردو به عنوان پیراهن “یقه کوبایی” نیز شناخته می شود. این یک پاسخ به این واقعیت است که یک پیراهن بادی و یقه باز برای آب و هوای گرمتر مانند کوبا عالی است. پیراهن‌های یقه‌های اولیه – حتی برخی از همتایان جدیدتر – دارای پارچه‌های نرمی مانند ابریشم مصنوعی بودند، اما تکرارهای مدرن همچنین ترکیبی از کتان یا کتان و پنبه را نشان می‌دهند.

رنگ ها و طرح های پیراهن اردویی

هنگامی که به پیراهن های اردوگاهی فکر می کنید، چیزی که به ذهنتان خطور می کند ممکن است یک طرح یا طرح با صدای بلندتر باشد. از این گذشته، این سبک پیراهن برای بازی ساخته شده است.

با این حال، تابستان امسال، پیراهن کمپ در حال رشد است.

ما عاشق یک پیراهن کمپینگ تک رنگ هستیم که بیشتر بر بافت ها و جزئیات کوچکتر و ظریف تکیه دارد تا شما را متمایز کند. اگر در امتحان کردن این پیراهن تابستانی کوتاهی کرده اید، ممکن است یک رنگ جامد بهترین راه باشد.

با پیراهن کمپی چه بپوشیم

پیراهن کمپ بونوبوس

پیراهن: Bonobos، 89 دلار

راه های زیادی برای پوشیدن پیراهن یقه اردویی وجود دارد. در یک دفتر آرام‌تر (و زمانی که بعد از مدت‌ها انجام WFH به محل کار خود بازمی‌گردیم، احتمالاً همه آنها غیررسمی‌تر هستند)، می‌توانید دفتر خود را با شلوار چینی یا شلوار جین ست کنید.

در ساعات خارج از کار، کفش های دم نزدیک را با صندل تعویض کنید. و وقتی واقعا گرم می شود؟ با شورت برو

مطالب مرتبط: 5 بهترین شورت 5 اینچی برای پسران

پیراهن یقه کمپ در نیم روز جمعه تابستانی آینده، در یک باربیکیو در حیاط خلوت و در بار، به همان اندازه شیک به نظر می رسد.

همانطور که دوست ما پیتر نگوین در The Essential Man می‌گوید: «آنها را با هر لباسی که می‌خواهد پیراهن یقه‌دار باشد تگ کنید و طلایی می‌شوید».

در زیر نحوه پوشیدن پیراهن یقه اردویی را با پنج روش بررسی کنید:

دوشنبه

شلوار: Bonobos، 98 دلار | ساعت: Timex، 129 دلار | ادکلن: Byredo، 175 دلار

SG می گوید: پیراهن یقه اردوی خود را با شلوار و کفش راحتی در پارچه های زیبا و اکسسوری های چرمی انعطاف پذیر بلند کنید. همانطور که افراد حاضر در آقای پورتر عاقلانه توصیه می کنند، پیراهن یقه اردو دارای یک «جذاب کننده، سست، و نوعی مراقبت از من است»، بنابراین «فقط مطمئن شوید که همه چیز را بسیار تمیز و کلاسیک نگه دارید».

سهشنبه

SG می گوید: این پیراهن با شلوارک و یک جفت اسنیک سفید تمیز می تواند شما را در پایان سال تحصیلی با شیک سپری کند.

چهار شنبه

اسپادریل: ریویرا، 78 دلار | کمربند: H&M، 13 دلار

SG می گوید: برای بسیاری از مناسبت های هوای گرم، پیراهن یقه اردوی خود را با یک شلوار جین سفید و چند اسپادری ست کنید تا ظاهری راحت در آخر هفته داشته باشید.

پنج شنبه

دوندگان: Zanerobe، 99 دلار | ژاکت جین: Levi’s، 90 دلار | کفش ورزشی: نایک، 130 دلار

جمعه
نحوه پوشیدن پیراهن یقه اردویی

شورت: H&M، 25 دلار | تنه شنا: بوردی، 70 دلار | اسپادریل: سولودوس، دلار

عینک آفتابی: Raen، 175 دلار | حوله: Hang Ten، 25 دلار | سپیکر: B&O Play، 400 دلار

SG می گوید: برای یکی از آن جمعه های تابستانی عجیب و غریب نیمه روز که قرار است تا ساعت 2 بعدازظهر پشت میز خود بمانید، پیراهن یقه کمپ خود را بردارید و چند تنه شنا ببندید. وقتی به ساحل رسیدید عوض کنید. همه چیز آماده خواهید شد.

پیراهن های یقه کمپ مورد تایید #SGA را بخرید:

الکس میل، 98 دلار

پیراهن کمپینگ راه راه الکس میل

SG می گوید: این پیراهن کمپ راه راه از Alex Mill سبک و قابل تنفس است و سبک مناسبی برای اضافه کردن به کمد لباس شما در هوای گرم است. از پارچه‌ای بریده شده است که به آن حالت و ظاهری آرام می‌دهد.

Madewell، 70 دلار

پیراهن اردویی یکرنگ مادول

SG می گوید: تناسب اندکی بزرگ این پیراهن اردویی Madewell باعث می شود تا تابستان امسال کمی زیباتر به نظر برسید.

در طول روز آن را با شلوارک بپوشید و برای یک شب ملاقات با شلوار چینی یا شلوار جین رول شده بپوشید.

نوارهای بافتی ظریف مانند مواردی که در این سبک وجود دارد به این معنی است که می توانید کمی از منطقه راحتی مد خود خارج شوید بدون اینکه فوراً به یک چاپ یا الگوی بلند بپرید.

Abercrombie & Fitch، 28 دلار (در فروش!)

پیراهن کمپی گلدار Abercrombie & Fitch

SG می گوید: ما مدتی است که این را می گوییم، اما به ابرکرومبی نخوابید، بچه ها! این برند از زمانی که آن گوزن را به تک تک چیزهای فروشگاه سیلی می زدند، راه طولانی را طی کرده است.

نمایشگاه الف؟ پیراهن آستین کوتاه با یقه کمپ آسان.

در بازوها کمی سفت کار می کند، بنابراین اگر می خواهید ظاهر و احساسی جادارتر داشته باشید، اندازه را بزرگتر کنید.

چوب لباسی

آماده به روز رسانی کمد لباس تابستانی خود با کمک Style Girlfriend هستید؟ یک لیست خرید شخصی سازی شده و الهام از لباس های مخصوص شما دریافت کنید.