12 مورد از بهترین ترندهای مد مردانه 2020

2020-دوست دختر-روند-مد-استایل-مردانه

اینها ترندهای مد مردانه 2020 هستند که امسال می خواهید با آنها مقابله کنید

***

هدف در Style Girlfriend همیشه این بوده است که احساس کنید یک خلاصه پروژه خوب نوشته شده است. قابل تحویل؟ لباس‌های واقعاً عالی که از کمد خودتان جمع‌آوری شده‌اند (با شاید چند مورد جدید، بسته به بودجه‌تان ترکیب شوند) که می‌توانید بارها و بارها به آن‌ها بازگردید. همه. سال. طولانی.

و شما نمی توانید یک پروژه را بدون بودجه تایید شده اجرا کنید، به عنوان مثال، یا بدانید محصول نهایی در کجا زندگی می کند (به عنوان مثال، آیا یک تبلیغ Super Bowl می سازید، یا یک بیلبورد؟ این دو تبلیغ کاملا متفاوت هستند!).

به این ترتیب، دانستن محبوب‌ترین روند مد مردان در سال 2020، پارامترهای مفیدی را ارائه می‌کند، بدون اینکه دقیقاً به شما بگوید چه چیزی بپوشید و چگونه آن را بپوشید. شما می توانید همه آنها را بپوشید، یا هیچ کدام را! انصافاً این یک سکوی بسیار وسیع برای خلاقیت در کمد لباس خود است.

بنابراین، ادامه دهید و امسال را با یک برگه تقلب کمی شیک‌تر کنید تا به تناسب مد روز برسید. و اقلام #SGapproved را بخرید که لباس پوشیدن را کمی سرگرم کننده تر می کند.

در زیر، 12 مورد از بهترین ترندهای سبک مردانه را که باید در سال 2020 امتحان کنید:

1. یک گردنبند باحال

ترندهای مد مردانه گردنبند زنجیره ای جیک جیلنهال 2020
جیک جیلنهال در حال تکان دادن یک زنجیره، از طریق Pinterest

قدرت یک کمد لباس همیشه در نمایش برجسته آن نیست. لباس زیر با کیفیت بالا نمونه خوبی است.

یک گردنبند باحال یکی دیگر از این موارد است.

مطمئناً، می توانید یکی را روی پیراهن خود بپوشید (بدیهی است)، اما اگر در مورد جواهرات مردانه کنجکاو هستید، اما نمی خواهید پر زرق و برق به نظر برسید، نگران نباشید! پوشیدن زنجیری که فقط شما (و هرکسی که می‌تواند شما را با پیراهن‌تان ببیند) می‌تواند راهی عالی برای این احساس باشد که واقعاً دارید سبک منحصر به فرد و شخصی خود را می‌سازید.

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ چیزی مانند یک زنجیر بلند با یک آویز ساده – نقره، طلا یا فلز تفنگ – دارای شخصیتی بدون احساس بداخلاقی است. در مورد آویز، می توانید یک شکل هندسی یا یک موتیف سرگرم کننده را امتحان کنید (گرگ؟ یک ببر؟ یک پرتو کوچک از آفتاب؟

این به خصوص از یک تی شرت ساده – آستین کوتاه یا بلند – یا پیروی از خطوط یک پیراهن اسپرت گاه به گاه که دکمه‌های آن تا استخوان ترقوه است، خوب به نظر می‌رسد.

زنجیره های #SGapproved را بخرید

2. یک تی شرت مستقل شیک

Mizzen+Main Upton Luxe Tee
Mizzen+Main Upton Luxe Tee

وقتی صحبت از تی شد، مال شما باید نگاه کند خوب مخصوصاً وقتی آن را به تنهایی می پوشید. یک بررسی خوب روده؟ اطمینان حاصل کنید که این چیزی نیست که در باشگاه یا برای خواب بپوشید.

حتی بهتر؟ یک جیب

فقط چیزی در مورد یک سه راهی جیبی روی یک مرد وجود دارد که شیک و برجسته به نظر می رسد. بالاخره یک جیب در لباس خواب چه نیازی دارید؟ دقیقا، شما این کار را نمی کنید. بنابراین این کمد لباس اولیه هرگز با PJ اشتباه نخواهد شد.

در بهار و تابستان لباستان را با شلوار چینی، جین مورد علاقه یا شورت بپوشید.

سه راهی جیبی دارای #SGapproved را بخرید

تیلور استیچ، 34 دلار

سه راهی جیب کیف سنگین تیلور کوک

Everlane، 14 دلار

سه راهی جیبی everlane

3. Chinos شما در واقع دوست دارید

ترندهای مد مردانه Mizzen+Main Baron Performance Chinos 2020
Mizzen+Main Baron Performance Chinos

بعدی، یک جایگزین جین.

Chinos – به خصوص آنهایی که برای حرکت ساخته شده اند – یک تعویض جامد (و آسان!) با جین ایجاد می کنند. تناسب مناسب و طیف وسیعی از گزینه‌های رنگ باعث می‌شود که لباس‌های محل کار و آخر هفته بدون شما احساس تازگی داشته باشند در حقیقت مجبور به انجام کارهای بیشتر فراتر از قرار دادن آنها.

فرض کنید صبح یکشنبه است. شما از شنبه شب به طرز وحشتناکی خسته شده اید، اما برنامه های صبحانه ای دارید که نمی توانید از آنها وثیقه بگذارید و باید مانند نیمی از یک انسان کارآمد به نظر برسید.

اینها Mizzen + chinos عملکرد اصلی جایی است که در آن قرار دارد. به نظر می‌رسند که شما تلاش کرده‌اید (اگرچه مطمئناً این کار را نکرده‌اید) و بسیار کشسان هستند. معنی؟ وقتی می‌نشینی و حرکت می‌کنی می‌دهند، اما کشش نمی‌دهند بیرون.

آنها برای لباس های زیبا و بدون احساس خفگی ساخته شده اند. آنها به اندازه کافی تنفس دارند که در تمام طول سال نیز بپوشند.

چینی های #SGapproved را بخرید

4. سویشرت Tie-Dye

لباس‌های شهری پیراهن رنگی می‌بندند
از طریق پینترست

لباس‌های مردانه به آرامی – خیلی خیلی آهسته – از هنجارهای دکمه‌دار و مبتنی بر قوانین خارج شده و وارد فضایی سرگرم‌کننده شده است. خیلی خیلی سرگرم کننده

برای این سرگرمی هم نیازی به کمد لباس جدید ندارید. یک سویشرت رنگی یا هودی این کار را برای شما انجام می دهد. این به این دلیل است که به شما کنترل کامل می‌دهد: می‌توانید آبی روشن، صورتی یا سبز را انتخاب کنید. یا، می‌توانید با رنگ‌های خاکستری و آبی، حال و هوای ظریف‌تری را حفظ کنید.

برای حفظ کلی خود لک از این که احساس می کنید خیلی معمولی هستید، استایل الهام گرفته از هیپی ها را با چیزی که کمی به هم چسبیده تر، مانند چینو بپوشید.

اگر شلوارهای دویدنی یا شلوارهای بند کشی پرطرفدار (و راحت!) سال 2020 را انتخاب کنید، امتیاز جایزه. بند کشی باعث می‌شود شلوار احساس گرفتگی بیش از حد نداشته باشد، در حالی که ساختاری را به هودی راحت می‌دهد که برای ایجاد یک لباس متعادل لازم است.

رنگ کراوات #SGapproved را بخرید

5. جوراب هایی که نمی مکند

جوراب های جذاب 2020 روند مد مردانه
اینستاگرام: Oh_Anthonio

به یاد دارید زمانی که شیک پوش بودن به این معنی بود که جوراب های سرگرم کننده را با کت و شلوار می پوشید؟ مثل زمانی که جوراب های کوسه صورتی روشن کت و شلوار سرمه ای شما را می ساختند فشون؟ منظور ما از این است که لباس مردانه به یک منطقه سرگرم کننده تر تبدیل شود. جوراب کوسه دیگر کافی نیست.

اما جوراب های سرگرم کننده نمرده اند. آنها فقط اکنون کمی متفاوت به نظر می رسند.

به‌جای جوراب‌های چاپ شده، به قسمت میانی ساق پا نگاه کنید. دو راه وجود دارد که می توانید پس از این کار بروید: 1. حال و هوای کلاس بدنسازی و 2. سر و صداهای کلاس ورزشگاه.

اول: سفید روشن.

این یک کلاسیک است که می‌توانید با لباس‌های چینی و آکسفورد به آن دست پیدا کنید خیلی زیادنوع ظاهری، یا با جین ساق بلند و کفش‌های کتانی بلند برای سبک بیسبال دهه 1970 در سال 2020.

یا برای افراد جذاب‌تر، به فضای رنگارنگ‌تری تکیه کنید: تعداد زیادی جوراب چاپ شده با رنگ‌ها، طرح‌ها و طرح‌های سرد (به این فکر کنید: رنگ کراواتی یا چاپ چیتا) وجود دارد که ظاهر ساده‌تری را شبیه به یک لباس ساده می‌کند. مناسبت.

جوراب های #SGapproved را بخرید

بمب، 12 دلار

جوراب رنگی بومباس

نایک، 20 دلار / 6 جفت

جوراب ساق پا سفید نایک با سوش مشکی

6. فلانل چک همه کاره

میزن + پیراهن فلانل چک بزرگ سرمه ای
Mizzen + پیراهن فلانل چک بزرگ نیروی دریایی

فلانل ها خوب هستند و هرگز خوب نخواهند بود. در واقع، آن‌ها یکی از آن پیراهن‌هایی هستند که اکنون می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید و سال‌های آینده بپوشید، به‌خصوص اگر به دنبال جزئیات مناسب باشید.

فلانل می توان گاه به گاه باشید، اما برخی از آنهایی که ظاهری لوکس دارند در دفتر کار نیز بسیار جذاب به نظر می رسند. یعنی تا زمانی که آنقدر خنثی و طراحی شده باشند که احساس شلختگی نداشته باشند.

این چک چک نیروی دریایی Mizzen + Main یکی از موارد مورد علاقه ما است. به اندازه کافی همه کاره، راحت و بادوام است تا در برابر ناهموارترین سایش شما مقاومت کند. چکش سرمه ای و خاکستری را می توان به راحتی با دکمه های چینی برای کار پوشید یا روی یک سه راهی گرافیکی مشکی در آخر هفته قرار داد.

7. پیراهن راگبی هنوز مد روز

ترندهای مد مردانه پیراهن راگبی 2020
اینستاگرام: آلفونسو گومز سمپره

وقتی صحبت از پیراهن های خوب شد، راگبی به شکل بزرگی بازگشته است. و بله، شما می‌توانید – و باید! – از این مدرسه قدیمی استفاده کنید.

برخی از پیراهن‌های راگبی جدید در رنگ‌های ثابت، یکی با راه راه و برخی با گلدوزی برجسته وجود دارد. شما واقعاً می توانید پیراهن را هر کجا که مایل به رفتن هستید ببرید. اما، اگر می‌خواهید با صدای بلند بروید، اینجا مکانی سرگرم‌کننده برای امتحان کردن آن است.

و بله، بسیار آماده است، و نه، شما مجبور نیستید لباس آماده خوب به نظر رسیدن در یک از همان ایده سویشرت کراوات دار استفاده کنید و بگذارید تکه برجسته لباس باشد. در واقع، هرچه بقیه قسمت ها آمادگی کمتری داشته باشند، بهتر است. برای تضاد حال و هوا، آن را با جین تیره بپوشید.

پیراهن های راگبی مورد تایید #SG را بخرید

8. کفش ورزشی ضد آب

چاک تیلور تمام استار زمستانی بالا ضد آب
لیست #SGapproved ما از کفش‌های کتانی ضد آب را بررسی کنید

لباس پوشیدن برای باران بد است، به خصوص زمانی که لوازم جانبی لازم را ندارید. بالاخره فقط آوردن چتر نیست. ممکن است یک جفت گالوش درهم و برهم نشسته، نپوشیده، کنار در داشته باشید. اگر چنین است، زمان ارتقا رسیده است.

در سال 2020، روی کفش های کتانی ضد آب سرمایه گذاری کنید تا از تمام تناسب شما در برابر عوامل شیک محافظت کند.

می‌توانید تاپ‌های بلند یا پایین، گورتکس یا پشم‌دار، در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی یا نارنجی تهیه کنید. اینها نیز می‌توانند به همان اندازه که احساس راحتی می‌کنید سرگرم‌کننده یا ساده باشند.

9. لباس بیرونی غیرمنتظره

ترندهای مد مردانه ژاکت تکه تکه زین مالیک 2020
زین مالک خواننده با انرژی «دوست دخترم سوپر مدل است» / از طریق پاپ سوگار

امسال همه چیز در مورد ایجاد احساس مد است سرگرم کننده ژاکت های سبک، نقطه خوبی برای شروع هستند. برای مثال، این ژاکت ها طیف وسیعی از رنگ ها گرفته تا طرح ها و بافت ها را دارند.

آنها همچنین ذاتاً غیر متعهد هستند. شما این کار را نمی کنید دارند برای پوشیدن ژاکت خود در تمام روز شما فقط اگر بخواهید این کار را انجام می دهید.

در سال 2020، به سبک‌هایی از جمله الگوهای تکه‌کاری، رنگ‌های تند، و سبک‌های مستقیم از دوجو نوراگی برای لباس‌های بیرونی که (احتمالاً) بسیار متفاوت از هر چیزی که قبلاً دارید، نگاه کنید.

جعبه‌ای، کلاسیک، موضوعی – هر چیزی اینجا می‌رود. اینجا هم می‌توانید بالا یا پایین بروید: طراحان زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما چیز خاصی در مورد استفاده از یک سبک قدیمی از Goodwill محلی شما نیز وجود دارد.

به تناسب خود نیز زیاد فکر نکنید. لباس بیرونی خود را چگونه – و چه زمانی – بپوشید.

لباس‌های بیرونی مورد تایید #SG را بخرید

10. عینک نور آبی شیک

مگان کالینز Style Girlfriend’s با عینک آبی نور

عینک تمام ظاهر صورت شما را تغییر می دهد – حتی اگر واقعاً این کار را نکنید، می دانید، نیاز به عینک واقعی. چه کسی اهمیت می دهد! در این مرحله، واقعاً، همه به عینک نیاز دارند، حتی اگر فقط برای محافظت از چشمان شما در برابر موجودیت تخریب کننده ریتم شبانه روزی که نور آبی است. که، btdubs، اساساً از هر دستگاهی که در طول روز به آن خیره می‌شوید سرچشمه می‌گیرد.

این فرصتی برای شماست که از آن لذت ببرید، و اغلب با هزینه کم. طلای بزرگ یا رزگلد گرد را برای چیزی به دور از گرفتگی امتحان کنید.

بهترین قسمت؟ شما می توانید هر چقدر که می خواهید خرج کنید. از آنجا که آنها بدون نسخه هستند، شما فقط برای فریم ها هزینه می کنید. با چیزی ارزان شروع کنید تا زمانی که برای تعهد آماده شوید.

یا، فقط با چیزی ارزان بچسبید! تا زمانی که روی آنها ننشینید، باید طلایی باشید.

عینک نور آبی #SGapproved را بخرید

11. کلاه بیسبال گرافیکی

یکی از دوستانم کلاه بیسبال مورد علاقه ام را به من هدیه داد: این کلاه خاکستری روشن است، می گوید: «دختران پسر خواهند شد» و به نظر می رسید که ده سال از جعبه استفاده کرده بودم. من عاشق این کلاه هستم.

کلاه یانکی خوب است. آ روش کلاه FOINE است. منظور من؟ وقت یک کلاه باحال است، لعنت به ورزش.

به دنبال کلاه‌های بدون تیم با رنگ‌ها و پارچه‌های تازه باشید – کتلت‌های پارچه‌ای سبز، پارچه جناغی زرد و بوم آبی – با هر نوع گرافیک روی آن. من در حال صحبت کردن با متن، موتیف های فیلم یا نمادهای هنری هستم. هر چیزی می رود.

کلاه های گرافیکی #SGapproved را بخرید

12. ژاکت کش باف پشمی برای تمام فصول

روند مد مردانه ژاکت کش باف پشمی کیل کوزما 2020
«ژاکت کش باف پشمی کایل کوزما» سه بار سریع بگویید! اینستاگرام: کایل کوزما

ژاکت‌های پشمی ممکن است احساس زمین‌های گلف قدیمی و پخش رادیویی چت‌های Fireside را ایجاد کنند، و می‌دانید چیست؟ به آن احساس متمایل شوید!

ژاکت‌های پشمی از بافتنی‌های بی‌معنی، کاملاً از دسترس خارج شده‌اند و دوباره برگشته‌اند. حالا، هرچه کلفت تر، بیشتر شبیه پدربزرگ باشد، بهتر است.

روند مد مردانه 2020 استیو مک کوئین
استیو مک کوئین متوجه می شود

آنهایی را تهیه کنید که مطابق با فصل هستند. در ماه‌های گرم‌تر، پارچه‌های کشباف بازتر و سبک‌تر روی تی‌شرت و با پارچه‌های چینی در دفتر، خنک به نظر می‌رسند. بدون نیاز به پوشیدن کت بلیزر، این کار به شما احساس یکپارچگی یک بلیزر را می دهد.

و در ماه‌های سردتر، ابتدا با شلوار، سه‌راه و چکمه‌های مورد علاقه‌ی روزمره‌تان، یک پایه لباس محکم بسازید. بعد، واقعاً به چنگک خم شوید. صحبت از بافت کابلی ضخیم با دکمه های لاک پشتی به رنگ خاکستری، سرمه ای، و بلغور جو دوسر است. (البته نیازی به خوردن آن نیست. سبک سالمندان یک تعادل ظریف است.)

ژاکت‌های کشباف #SGapproved را بخرید

چوب لباسی

امسال راه های بیشتری برای ارتقای استایل خود می خواهید؟ لباس‌هایی را که نمی‌توانید برای WFH بپوشید، ببینید.